US Open: Flavia Pennetta w półfinale09 września 2015Flavia Pennetta awansowała do półfinału tenisowego, wielkoszlemowego turnieju US Open. W ćwierćfinale Włoszka pokonała rozstawioną z numerem piątym Czeszkę Petrę Kvitovą 4:6, 6:4, 6:2.
US Open: Serena Williams pokonała swoją siostrę i awansowała do półfinału09 września 2015W pojedynku sióstr Williams w US Open lepsza okazała się Serena. W półfinale zmierzy się teraz z Robertą Vinci.
US Open: Novak Djoković i Marin Cilić w półfinale09 września 2015Serb Novak Djoković i Chorwat Marin Cilić spotkają się w półfinale wielkoszlemowego, tenisowego turnieju US Open w Nowym Jorku. Serbski tenisista pokonał w ćwierćfinale Hiszpana Feliciano Lopeza 6:1, 3:6, 6:3, 7:6.
US Open: Matkowski odpadł w ćwierćfinale debla08 września 2015Marcin Matkowski i Nenad Zimonjic odpadli w ćwierćfinale debla z tenisowego wielkoszlemowego turnieju US Open.
US Open: Roberta Vinci pierwszą półfinalistką08 września 2015Roberta Vinci jako pierwsza awansowała do półfinału wielkoszlemowego, tenisowego turnieju US Open w Nowym Jorku.
US Open: Łukasz Kubot w półfinale miksta08 września 2015Łukasz Kubot i Andrea Hlavackova awansowali do półfinału miksta na wielkoszlemowym, tenisowym turnieju US Open w Nowym Jorku.
US Open: Andy Murray odpadł z turnieju08 września 2015Szkot Andy Murray przegrał z reprezentującym RPA Kevinem Andersonem w 1/8 finału wielkoszlemowego US Open.
US Open: Matkowski i Zimonjić w ćwierćfinale07 września 2015Marcin Matkowski awansował do ćwierćfinałów gry podwójnej mężczyzn na wielkoszlemowym, tenisowym turnieju US Open.
US Open: Djoković i Lopez zagrają o półfinał07 września 2015Serb Novak Djoković i Hiszpan Feliciano Lopez zagrają w ćwierćfinale wielkoszlemowego tenisowego turnieju US Open w Nowym Jorku.
US Open: Siostry Williams w ćwierćfinale07 września 2015Siostry Serena i Venus Williams awansowały do ćwierćfinału tenisowego, wielkoszlemowego turnieju US Open.