Rzecznik terrorystów na Twitterze przyznał się do masakry
21 września 2013Powiązane z al-Kaidą somalijskie ugrupowanie al-Shabab przyznało
się do zamachu w Nairobi. W ataku na centrum handlowe w stolicy Kenii
zginęło co najmniej 30 osób, a 60 zostało rannych. Wiadomo już, że wśród
rannych są Amerykanie.