• Latający Cyrk Monty Pythona
  Od 40 lat ich żarty jednych bawią, a innych oburzają. Nagrali cztery filmy fabularne i tyle samo serii programu telewizyjnego, który przyniósł im sławę. Teraz do ich dorobku należy dołożyć również książkę „Monty Python. Autobiografia według Monty Pythona”. Choć w zasadzie to księga. Biblia każdego miłośnika absurdalnego poczucia humoru Pythonów.
 • Ostatni występ Monty Pythona trafi na DVD
  Między 1 a 20 lipca w londyńskiej O2 Arenie odbyła się seria pożegnalnych występów Monty Pythona. Zapis jednego z nich 10 listopada trafi na DVD.
 • Pythoni wrócili. Swoje show zatytułowali "One down, five to go", czyli "Jeden nie żyje, zostało pięciu"
  Latający cyrk Monty Pythona wrócił po prawie 35 latach, by dać 10 pożegnalnych występów. Publiczność zachwycił, krytyków trochę mniej...
 • Terry Jones, John Cleese, Michael Palin oraz Graham Chapman i Eric Idle i Terry Gilliam w 1969 roku
  Negocjacje trwały od kilku tygodni, a teraz to już niemal pewne: pięciu żyjących członków słynnej grupy komediowej planuje wspólny występ na scenie. Szczegóły tego spektakularnego powrotu zostaną ujawnione w czwartek podczas konferencji prasowej."Mam nadzieję, że dzięki temu zbijemy fortunę i wreszcie spłacę hipotekę" – żartuje Terry Jones.
 • Pythoni bez Grahama
  Autobiografia Grahama Chapmana znanego z ekipy Monty Pythona zostanie przeniesiona na duży ekran. W formie animacji 3D.
 • Pastor Terry Jones (w środku) odbiera obiecaną nagrodę.
  Pastor Terry Jones z Florydy, o którym głośno było, gdy zapowiedział spalenie Koranu w rocznicę zamachów z 11 września 2001 r., odebrał w piątek samochód, obiecany mu w nagrodę za odstąpienie od tych planów. Opłaca się być radykałem?