• Edyta Górniak
  Edyta Górniak po raz kolejny spotkała się w sądzie z rodzicami swojego byłego męża. Przedmiotem sporu są kontakty jej syna Allana z dziadkami. Gwiazda twierdzi bowiem, że Krupowie walczą o widywanie chłopca, podczas gdy on sam nie ma na to ochoty.
 • Edyta Górniak i Allan Krupa
  Od kiedy były mąż Edyty Górniak trafił do więzienia, piosenkarka nie żyje w zgodzie z teściami, którzy walczą z nią o możliwość kontaktowania się z wnukiem. Gwiazda apeluje do dziadków Allana, by jeśli go kochają, dali mu spokój.
 • Edyta Górniak
  Edyta Górniak po rozwodzie z Dariuszem Krupą nie utrzymuje dobrych relacji z jego rodzicami. Teściowie ostatnio pozwali piosenkarkę za to, że utrudnia im kontakty z wnukiem. Ona sama jest przekonana, że wszystkie ich działania są karą za to, że odeszła od ich syna.
 • Edyta Górniak
  Wczoraj w warszawskim sądzie odbyła się pierwsza rozprawa w procesie, jaki Edycie Górniak wytoczyli rodzice jej byłego męża, Dariusza K. Teściowie gwiazdy walczą o możliwość kontaktowania się z wnukiem Allanem.
 • Edyta Górniak
  Edyta Górniak jeszcze niedawno bardzo ciepło wypowiadała się na temat swoich były teściów. Niestety obecnie jej relacje z rodzicami Dariusza K. uległy znacznemu pogorszeniu, a do spotkań dochodzi wyłącznie w sądzie.
 • Doda z Emilem Haidarem i jego rodzicami
  Święta to zawsze okazja do spotkań z rodziną. Doda w tym roku spędziła je nie tylko ze swoimi rodzicami, ale także z przyszłymi teściami. Emil Haidar zabrał bowiem ukochaną do swojego domu rodzinnego.
 • Kolacja u rodziców
  Pierwsze spotkanie z rodzicami to jak pierwsza randka. Każdy mądry i elegancki facet wie, że wymaga to od niego odpowiednich przygotowań. Najwięcej zależy od pierwszego wrażenia, dlatego SteaMaster zbadał potrzeby mężczyzn i zestawił to z opiniami kobiet...
 • Agustin Egurrola zyskał ogromną popularność dzięki tanecznym programom stacji TVN. W ostatnim czasie jednak, Polacy zamiast popisów na parkiecie, wolą oglądać zmagania kulinarne, co jak głosi plotka, doprowadziło choreografa do poważnych problemów finansowych.
 • Cezary Pazura z rodziną na spacerze
  Cezary Pazura i jego żona Edyta spodziewają się aktualnie drugiego dziecka. Szczęśliwa przyszła mama niebawem będzie rodzić i z tej okazji, do ich wspólnego domu sprowadzili się jej rodzice. Czy Cezary jest zadowolony z faktu, iż w najbliższym czasie będzie mieszkał pod jednym dachem z teściami?
 • Złoty, zdjęcie ilustracyjne
  Gminy idą na wojnę z nierzetelnymi rodzicami, którzy nie chcą płacić alimentów. Po pieniądze występują do dziadków. Krewni wtedy wściekają się i zmuszają prawdziwych dłużników do zwrotu pieniędzy.