• Huawei Mate 20
  Świetnie działający, doskonale wykonany i… wielki. Tak w skrócie można opisać Huaweia Mate 20. I to właśnie ta ostatnia cecha dla wielu osób może się okazać decydująca przy zakupie.
 • Mercedes eVito
  Poczta szykuje się do przełączenia na prąd i rusza z testami samochodów elektrycznych. "W marcu chcemy rozpisać przetarg i planujemy, że jesienią 2019 roku kilkadziesiąt aut ruszy na polskie drogi" – powiedziała dziennik.pl Justyna Siwek, rzecznik Poczty Polskiej. Oto, jakie auta zasilane energią z akumulatora trafią do listonoszy w siedmiu polskich miastach.
 • Samsung Galaxy S9+
  Topowy jeszcze przez krótką chwilę smartfon Samsunga jest jak wino – im starszy, tym lepszy. I pojawienie się na rynku jego następcy – modelu Galaxy S10, wcale nie musi mu zaszkodzić.
 • Nokia 7.1
  Smartfon powstałej niczym Feniks z popiołów Nokii kusi poręcznymi rozmiarami, prostym oprogramowaniem i przystępną ceną. Średnia półka zmusza jednak do pewnych kompromisów, dlatego zanim wydamy około 1300 zł, lepiej znać wszystkie „za” i „przeciw”.
 • Samsung Galaxy A7
  To nie jest urządzenie idealne, ale osoby dla których zostało ono stworzone, czyli mniej wymagający użytkownicy, będą z niego zadowoleni.
 • GoPro HERO 7 BLACK
  Słyszysz GoPro – myślisz – kamera sportowa. Motocross, paralotnia, spadochron, sporty ekstremalne… Tylko co zrobić, jeśli chcesz przetestować to urządzenie, a jesteś już w wieku i formie które wykluczają tego rodzaju zabawy? Odpowiedź jest prosta. Poproś syna o pomoc.
 • LG G7 Fit
  Urządzenie Koreańczyków jest dość nierówną mieszanką dobrego ze złym. Ma cechy które stawiają go ponad dużo droższymi telefonami, ale też niestety w kilku dziedzinach ustępuje sporej rzeszy urządzeń oferowanych w podobnej cenie.
 • Huawei Watch GT
  Najnowszy smart zegarek Huaweia ma to, czego inne takie urządzenia nie mają – długi czas pracy na baterii. Tyle, że gdzieś po drodze zapodziała się cała masa funkcji, które ma konkurencja…
 • Włosy pod lupą
  Ślady 500 substancji psychoaktywnych, w tym 300 dopalaczy, będzie mógł rozpoznawać w próbkach biologicznych system zaprojektowany przez Polaków. Do analizy wystarczy przesłać próbkę krwi, moczu albo włosów. Badanie ma kosztować kilkaset złotych.
 • Samsung Galaxy Watch
  Do testów najnowszego smartwatcha Samsunga podchodziłem jak pies do jeża. Inteligentne zegarki zupełnie do mnie nie przemawiały i w zasadzie nie widziałem sensu ich istnienia. Jednak Galaxy Watch był w stanie np. kilka razy zmusić mnie do wyjścia na siłownię i generalnie zmienił moją o nich opinię.