• "The Butler" – Amerykanie są zafascynowani historią lokaja prezydentów
  Obraz "The Butler" Lee Danielsa o czarnoskórym kamerdynerze pracującym w Białym Domu w latach 1952-1986 utrzymał pozycję lidera amerykańskiego box office'u.
 • Forest Whitaker w filmie "The Butler"
  "The Butler" opowiada historię Eugene'a Allena (Forest Whitaker), czarnoskórego kamerdynera pracującego w Białym Domu. W latach 1952-1986 Allen służył ośmiu kolejnym prezydentom. Film Lee Danielsa stał się nieoczekiwanym hitem za oceanem, gdzie zadebiutował na szczycie amerykańskiego box office'u, przynosząc 25 milionów dolarów. I pewnie powalczy również o statuetki Oscara.
 • Forest Whitaker w filmie "The Butler"
  Obraz "The Butler" Lee Danielsa zadebiutował na szczycie amerykańskiego box office'u z wynikiem 25 milionów dolarów.
 • Forest Whitaker
  "The Butler" Lee Danielsa (z Forestem Whitakerem w roli głównej) przedstawia historię Eugene'a Allena, czarnoskórego kamerdynera pracującego w Białym Domu. W latach 1952-1986 służył on ośmiu kolejnym prezydentom. W filmie występują także m.in. Oprah Winfrey, David Oyelowo, Mariah Carey, John Cusack i Jane Fonda. Premiera za oceanem 18 października.
 • W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu filmu "The Butler". Forest Whitaker gra w nim czarnoskórego kamerdynera, pracującego w Białym Domu.