• George Clooney musi zaopiekować się córkami
  Najnowszy film Alexandra Payne'a, trzykrotnie nominowanego do Oscara twórcy "Bezdroży" i "Schmidta", jest ekranizacją bestsellerowej powieści Kaui Hart Hemmings. Gdy żona Matta Kinga trafia do szpitala po wypadku, wpływowy biznesmen z Hawajów musi zaopiekować się dwiema kilkunastoletnimi córkami, z którymi wcześniej niewiele go łączyło. W roli głównej nagrodzony Złotym Globem George Clooney. W polskich kinach od 17 lutego.
 • Spadkobiercy: George Clooney i Kaleigh Kennedy
  "Spadkobiercy" z George'em Clooneyem w roli głównej to ekranizacja debiutanckiej powieści Kaui Hart Hemmings. Film przedstawia historię majętnego mężczyzny mieszkającego na Hawajach, którego żona zapada w śpiączkę. Bohater dowiaduje się, że małżonka go zdradzała. Zgorzkniały bogacz stara się odnaleźć spokój i zbliżyć do swoich dzieci, które do tej pory nie były w jego życiu najważniejsze. Polska premiera filmu planowana jest na 17 lutego 2012 roku.
 • "Przed świtem" nowym numerem jeden w kinach Ameryki
  Tego się można było spodziewać – obraz "Saga Zmierzch: Przed świtem. Część 1" zadebiutował na szczycie amerykańskiego box office'u.
 • George Clooney w filmie "The Descendants"
  Jedna z najnowszych produkcji z udziałem George'a Clooneya to "Spadkobiercy". W sieci pojawiły się właśnie zdjęcia z tego obrazu.
 • George Clooney w filmie "The Descendants"
  Ekranizacja debiutanckiej powieści Kaui Hart Hemmings przedstawi historię majętnego mężczyzny (George Clooney), którego żona zapada w śpiączkę. Kiedy bohater dowiaduje się, że małżonka go zdradzała, postanawia odnaleźć jej kochanka. Zgorzkniały bogacz wyrusza na poszukiwania w towarzystwie dwóch córek. Wśród obsady znajdą się również Matthew Lillard, Robert Forster, Judy Greer i Beau Bridges. Do polskich kin dzieło ma trafić 24 lutego 2012 roku.