• Rooney Mara jako "Dziewczyna z tatuażem"
    Thriller Davida Finchera jest ekranizacją książki znanej w Polsce pod tytułem "Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet", jednej z części trylogii "Millenium" Stiega Larssona. Dzieło przedstawia historię dziennikarza Mikaela Blomkvista (Daniel Craig), który z pomocą hakerki Lisbeth Salander (Rooney Mara) próbuje rozwikłać zagadkę zaginięcia pewnej dziewczyny. Poza Craigiem i Marą na ekranie zobaczymy m.in. Christophera Plummera, Stellana Skarsgarda, Stevena Berkoffa, Robin Wright, Yoricka van Wageningena i Joely Richardson. Międzynarodowa premiera już w grudniu. Na polskich ekranach film zagości w styczniu.
  • Rooney Mara – "Dziewczyna z tatuażem"
    Gorąco oczekiwany thriller Davida Finchera stanowi ekranizację książki znanej w Polsce pod tytułem "Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet", jednej z części trylogii "Millenium" Stiega Larssona. Dzieło przedstawia historię dziennikarza Mikaela Blomkvista, który z pomocą hakerki Lisbeth Salander próbuje rozwikłać zagadkę zaginięcia pewnej kobiety. W rolach głównych występują Daniel Craig, Rooney Mara, Stellan Skarsgard, Robin Wright i Christopher Plummer. Polska premiera obrazu planowana jest na 13 stycznia 2012 roku.
  • Daniel Craig
    Odtwórca roli Bonda jest zszokowany scenami przemocy w filmie "The Girl with the Dragon Tattoo", w którym sam występuje.