• Madonna na premierze swego nowego DVD "The MDNA Tour"
  54-letnia królowa sceny pop na pokaz kinowy swego nowego DVD przyszła w... męskim fraku. Czyżby siatkowe pończochy, gorset i ciężkie srebrne łańcuchy, czyli nieodłączne elementy stroju Madonny w ostatnich miesiącach odeszły do lamusa?
 • Madonna podczas koncertu w Santiago
  Przedostatniemu koncertowi Madonny w ramach trasy "The MDNA Tour" towarzyszyły niezdrowe emocje. Dosłownie. Gwiazda skarciła kilkoro fanów, którzy tuż pod sceną palili papierosy. "Nie mogę śpiewać w dymie! – zawrzała królowa popu w trakcie otwartej dla publiczności próby na stadionie w Santiago, gdzie miało się odbyć jej wielkie przedstawienie. – Jeśli wy nie dbacie o mnie, ja nie zadbam o was. Odwołam koncert! – zagroziła artystka, której obsesyjne podejście do zdrowego trybu życia jest powszechnie znane.
 • Dlaczego Madonna zrezygnowała z alkoholu?
  Królowa pop Madonna w trakcie swojej trasy koncertowej "MDNA" nie piła w ogóle alkoholu. Powód? Jak sama powiedziała, musi dbać o zdrowie, bo 54 lata to już bardzo wymagający wiek. Rezygnacja z alkoholu nie była jednak dla niej łatwa.
 • Madonna wygwizdana w paryskiej Olimpii
  Za krótki, za drogi, a w dodatku upolityczniony – tak francuskie media piszą o koncercie Madonny w Olimpii. Gwiazda wystąpiła w Paryżu przed 2,7 tys. fanów, którzy po jej show nie kryli rozczarowania.
 • Madonna podczas koncertu w Berlinie
  Pół roku w podróży, trasa przez cztery kontynenty, prawie 90 koncertów – tournée Madonny to gigantyczne przedsięwzięcie. I bardzo męczące. Nikogo więc nie powinien dziwić fakt, że królowej muzyki pop towarzyszy 200 osobowa świta z prywatną kosmetyczką na czele.
 • Madonna podczas koncertu w Kolonii
  Skandale sprzedają się najlepiej. Wie o tym dobrze królowa muzyki pop – Madonna, która w nowej trasie "The MDNA Tour" znów prowokuje. Doczekała się więc oskarżeń o obrazę uczuć religijnych, obyczajowych i propagowanie pornografii, a francuska partia Front Narodowy zapowiedziała złożenie przeciw niej pozwu do sądu.
 • Madonna podczas koncertu w Rzymie
  Madonna ma szansę ustanowić swój nowy rekord. A to dzięki aktualnej trasie koncertowej i zyskach ze sprzedaży biletów.
 • Madonna podczas koncertu w Amsterdamie
  Madonna pozwoliła sobie na odrobinę ekstrawagancji i wynajęła całe kino w Amsterdamie. W ten sposób chciała odrobinę odpocząć po intensywnej pracy podczas europejskiej trasy koncertowej "The MDNA Tour".
 • Madonna podczas koncertu w Berlinie
  Podczas jednego z koncertów trasy promującej jej nowy album, "MDNA", królowa popu zalała się łzami.
 • Madonna podczas koncertu w Barcelonie
  Madonna wraca do Polski z nową muzyką i jeszcze większym show. Już 1 sierpnia na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się koncert królowej popu w ramach światowego tournee "The MDNA Tour" promującego nową płytę artystki "MDNA".