• Klasycy klubowego grania wracają
  Wybili się dwie dekady temu, kiedy szalone rave'owe imprezy na Wyspach wyszły z podziemia. Chemical Brothers i inni klasycy klubowego grania wracają.
 • Klaxons
  W Krakowie startuje trzecia odsłona imprezy dla fanów alternatywnej elektroniki. Syntezatory w stylu lat 80. i krzykliwy głos pani z rudym irokezem, czyli Eleanory "Elly" Jackson, to znaki rozpoznawcze La Roux – jednej z gwiazd Selector Festival (3-4 czerwca). To będzie pierwszy koncert duetu w Polsce, nie powinno na nim zabraknąć premierowych numerów, które mają znaleźć się na nowej płycie La Roux. Na Selektorze zagrają też Klaxons, Crystal Castles, The Orb, Ladytron, Hercules and Love Affair, Katy B i brytyjscy dance-punkowcy z Does It Offend You, Yeah? Ci ostatni wydali niedawno swój drugi w karierze, znakomity album "Don’t Say We Didn’t Warn You".
 • Crystal Castles tym razem w Krakowie
  Duet Crystal Castles dołączył do składu Burn Selector Festival. Trzecia odsłona imprezy została zaplanowana na 3 i 4 czerwca. Koncerty odbędą się na krakowskich Błoniach.
 • Klaxons zagrają w Krakowie
  Hercules and Love Affair, The Orb i Klaxons dołączyli do składu Burn Selector Festival. Trzecia odsłona imprezy została zaplanowana na 3 i 4 czerwca. Koncerty odbędą się na krakowskich Błoniach.