• Sharon Stone i jej (nieznany z nazwiska) gość na premierze filmu "The Search"
    Sharon Stone pojawiła się na premierze filmu "The Search" – nowego dzieła twórcy "Artysty", Michela Hazanaviciusa, który walczy w Cannes o Złotą Palmę. 56-letnia aktorka była w doskonałym humorze i takiej samej formie, a zgromadzonych przed Pałacem Festiwalowym zachwyciła odważną kreacją i pięknymi nogami. Ale nie wszystkich. – Dziwimy się, że taka gwiazda jak Sharon Stone wybrała tego typu kreację, przecież jest ikoną glamour w Hollywood – napisał "International Business Times", porównując fakturę ubrania aktorki do... kuchennego zmywaka.
  • "The Search" walczy o Złotą Palmę w Cannes
    Studio Warner Bros. France zaprezentowało pierwszą oficjalną zapowiedź nowego filmu Michela Hazanaviciusa, "The Search".
  • 12 hitów prosto z Cannes: "The Rover"
    Organizatorzy 67. festiwalu w Cannes w ramach selekcji obejrzeli półtora tysiąca filmów. O Złotą Palmę będzie walczyło 18 dzieł, w tym obrazy w reżyserii Jean-Luca Godarda, braci Luca i Jean-Pierre'a Dardenne, Kena Loacha i Mike'a Leigh. Aż osiem z nich trafi do polskich kin, choć dokładne daty nie są jeszcze znane. Dziennik.pl zaś spośród canneńskich premier wybrał te najciekawsze...