• Mike Skinner będzie gwiazdą SnowFestu
  Kolejni artyści dołączyli do trzeciej edycji SnowFestu. Na imprezie, która odbędzie się w dniach 5-6 lutego w Zakopanem pojawią się m.in. Raekwon z Wu-Tang Clanu i Mike Skinner z The Streets.
 • FreeFormFestival w dniach 10-11 maja w warszawskiej Soho Factory
  Tegoroczna impreza FreeFormFestivalu odbędzie się w dniach 10-11 maja w warszawskiej Soho Factory.
 • The Dot zamiast The Streets
  Znany przede wszystkim jako The Streets - Mike Skinner rozpoczął współpracę z brytyjskim rockmanem Robertem Harveyem. Panowie wydadzą wspólny projekt muzyczny "The Dot" (ang."kropka").
 • Mike Skinner już działa w nowym projekcie
  Zakończył działalność pod szyldem The Streets, nie znaczy to jednak, że zerwał z muzyką. Mike Skinner połączył siły z wokalistą The Music, tworząc projekt The Dot.
 • Czy Mike Skinner tym razem naprawdę wystąpi?
  14 i 15 października odbędzie się siódma edycja Free Form Festivalu. Zagrają m.in. Lamb, Mum i The Streets. O ile Mike Skinner znów nie odwoła koncertu.
 • múm
  14 i 15 października odbędzie się siódma edycja Free Form Festivalu. W halach po fabryce motocykli Osa i dawnym zakładzie zbrojeniowym Pocisk z lat 20. rozbrzmiewać będą dźwięki szeroko pojętej elektroniki. Wśród wykonawców znaleźli się melancholijni Islandczycy z Mum, królowa electroclashu Miss Kittin, triphopowy duet rodem z Manchesteru Lamb, legendarny zespół z wytwórni Warp Red Snapper i głos pokolenia brytyjskich trzydziestolatków, czyli Mike Skinner z The Streets. Ale to nie wszystko, bo oprócz wystaw i pokazów multimedialnych festiwal oferuje m.in. przegląd ulicznej mody oraz spotkania z poezją na żywo m.in. autorstwa Harry’ego Bakera, 19-latka z Anglii wsławionego zwycięstwami w deathmatchach na haiku. Przegapić zwyczajnie nie wypada.
 • Mike Skinner dwa razy odwoływał koncert, teraz zagra?
  Dowodzony przez Mike'a Skinnera zespół The Streets potwierdził udział w FreeFormFestival. Impreza odbędzie się w dniach 14-15 października w Centrum Kultury Koneser w Warszawie.
 • Mike Skinner teraz dla filmu
  Mike Skinner nagrał dziesięć nowych piosenek na potrzeby soundtracku do obrazu "The Inbetweeners".
 • Mike Skinner odwołał swój koncert na OWF
  Zła wiadomość dla fanów The Streets: Mike Skinner odwołał swój dzisiejszy koncert w ramach Orange Warsaw Festival. Nie wiadommo czy ktoś go zastąpi.
 • Jamiroquai główną gwiazdą OWF
  W weekend na stadionie Legii mecz gwiazd między artystami rockowymi, hiphopowymi i soulowymi. Oto skład Orange Warsaw Festival.