• Skandalista to ma klawe życie
  W kolejnej edycji programu TVP2 "The Voice of Poland. Najlepszy głos" zabraknie Adama Nergala Darskiego. To raczej pewne. Jak donoszą nasze źródła, ta sytuacja zainteresowała telewizję TVN, która podobno chętnie widziałaby skandalizującego muzyka w którymś ze swoich programów.
 • Urbański do tej pory na wizji czarował elegancją
  Hubert Urbański do tej pory na wizji czarował elegancją. Czy to w "Milionerach", czy choćby w niedawnej "Bitwie na głosy" prezentera oglądaliśmy w bardzo szykownym wydaniu - nienagannie skrojone marynarki, stylowe krawaty, staranne uczesanie. Ale teraz to ma się zmienić. I to radykalnie! Dlaczego?
 • Tomasz Kammel w drugoplanowej roli?
  Walczyli o prowadzenie programu, teraz okazuje się, że miejsce w show Dwójki "The Voice of Poland. Najlepszy głos" mogą znaleźć obaj.
 • Nergal nową gwiazdą telewizji
  Jesienią na antenie TVP2 ruszy nowy konkurs talentów - "The Voice of Poland. Najlepszy głos". Jednym z jurorów ma być Nergal z grupy Behemoth.
 • Telewizje biją się o Brodkę
  To jest jej czas! Dzięki ostatniej płycie "Granda" Monika Brodka zebrała już szereg nagród, a stan jej konta powiększa się w szalonym tempie. Piosenkarka nie może się opędzić od propozycji koncertowych. Ten sukces sprawił, że wokalistka stała się również łakomym kąskiem dla telewizji, które zabiegają o jej usługi.