• 1. "Wilk z Wall Street" – nielegalnie ściągany 30,035 milionów razy
  Ostatni film Martina Scorsese, "Wilk z Wall Street", był najchętniej nielegalnie ściąganą premierą mijającego roku. Oprócz historii o nieuczciwym finansiście, użytkownicy torrentów niezgodnie z prawem pobierali animowany przebój "Kraina lodu". Obie produkcje zostały ściągnięte prawie 30 milionów razy. Co ciekawe, w pierwszej 20. zestawienia nie znalazł się najbardziej kasowy film w amerykańskich kinach, czyli "Strażnicy Galaktyki". Oto pełna lista najchętniej "piraconych" tytułów 2014 roku:
 • Thor najlepszy w Ameryce
  "Thor: Mroczny świat" drugi tydzień z rzędu okupuje szczyt amerykańskiego box office'u.
 • Thor zwyciężył w Ameryce
  Obraz "Thor: Mroczny świat" zadebiutował na szczycie amerykańskiego box office'u.
 • Chris Hemsworth w filmie "Thor: Mroczny świat"
  "Thor: Mroczny świat" to widowisko chwilami oszałamiające, ale teraz nie da się inaczej: komiksowe blockbustery muszą być szybsze, głośniejsze, bardziej efektowne. Już pierwszym scenom filmu Alana Taylora bliżej do spektakularnego widowiska batalistycznego skrojonego według wzorca ustanowionego przez "Władcę Pierścieni" Petera Jacksona niż do poprzednich blockbusterów, które zeszły z taśmy produkcyjnej fabryki Marvela. Ba, nawet zdolny poruszać się między wymiarami statek kosmiczny mrocznych elfów przypomina zmechanizowane oko Saurona, łypiące łakomie na londyńską dzielnicę Greenwich, którą lada chwila ma pochłonąć.
 • "Thor: Mroczny świat" – nowa wieża ze starych cegieł
  "Thor: Mroczny świat" to widowisko chwilami oszałamiające, ale teraz nie da się inaczej: komiksowe blockbustery muszą być szybsze, głośniejsze, bardziej efektowne.
 • "Thor: Mroczny świat" w kinach od 8 listopada
  Po wydarzeniach z obrazów "Thor" i "Avengers", Thor próbuje zaprowadzić porządek w kosmosie, ale starożytna rasa, dowodzona przez mściwego Malekitha powraca, by zepchnąć wszechświat w ciemność. O pomoc będzie musiał poprosić Lokiego. Oto najnowszy zwiastun filmu "Thor: Mroczny świat".
 • Chris Hemsworth w filmie "Thor: Mroczny świat"
  Do sieci trafił nowy trailer filmu "Thor: Mroczny świat".
 • "Thor: Mroczny świat" w polskich kinach od 8 listopada
  Studio Marvel opublikowało pierwszy promocyjny klip z planu superprodukcji "Thor: Mroczny świat".
 • Chris Hemsworth idealny do roli Hulka Hogana
  Legenda kina akcji i kulturystyki, Hulk Hogan planuje nakręcić filmową autobiografię. Nie wyobraża sobie, by mógł zagrać go ktoś inny niż Chris Hemsworth, znany publiczności jako Thor.
 • "Thor: Mroczny świat" w kinach od 8 listopada
  Cykl "Thor" doczeka się jeszcze jednego sequela. Tak przynajmniej twierdzi Natalie Portman, która w kinowej serii wciela się w postać Jane Foster.