• Tiesto
  Tiësto – jeden z czołowych DJ-ów świata, legenda muzyki klubowej, wystąpi 13 lipca na Stadionie Wrocław. Będzie gwiazdą drugiej edycji festiwalu Music Power Explosion – największego wydarzenia muzyki elektronicznej w Polsce. Impreza zgromadzi czołówkę światowych DJ-ów.
 • Calvin Harris najlepiej zarabiającym DJ-em
  Calvin Harris drugi rok z rzędu okazał się najlepiej zarabiającym DJ-em. Jak podaje magazyn "Forbes", w ciągu ostatnich 12 miesięcy Szkot zarobił 66 milionów dolarów.
 • Bono wespiera fundację RED
  Pionier muzyki dance, holenderski DJ Tiesto i lider zespołu U2 Bono połączyli swoje siły, aby wesprzeć fundację RED w walce z AIDS. 27 listopada ukaże się specjalny album "Dance (RED) Save Lives", a pieniądze z jego sprzedaży zasilą konto organizacji charytatywnej.
 • 1. Tiesto zarobił w ubiegłym roku 22 mln dolarów
  Być DJ'em – to się opłaca. Magazyn "Forbes" przygotował ranking najlepiej zarabiających dyskdżokejów. Po uwagę brano zeszłoroczne dochody osiągane z tras koncertowych, sprzedaży płyt, produktów i występów w telewizji. Holenderski DJ Tiësto wyprzedził ulubieńca Madonny – Skrillexa i szwedzką grupa trzech DJ-ów, czyli Swedish House Mafia. Dopiero na czwartym miejscu pod względem zarobków znalazł się David Guetta...
 • David Guetta najlepszy na świecie!
  Guetta nie ma sobie równych. Francuz wygrał tegoroczny plebiscyt na najlepszego DJ-a na świecie, zrzucając z piedestału trzykrotnego zwycięzcę, Armina Van Buurena.