• Sklep sieci w Paryżu
  Francuski gigant kosmetyczny LVMH ogłosił przejęcie słynnej amerykańskiej firmy jubilerskiej Tiffany za około 14,7 mld euro. Będzie to największe przejęcie w historii grupy miliardera Bernarda Arnaulta.
 • Tiffany
  Koncern LVMH, czołowy producent dóbr luksusowych, potwierdził, że prowadzi rozmowy w sprawie kupna amerykańskiej firmy jubilerskiej Tiffany - poinformowała w poniedziałek agencja AP. Dodano, że oferta francuskiej grupy opiewa na 14,5 mld dol.
 • Frank Gehry dla marki Tiffany & Co
  Jeden z najbardziej znanych na świecie architektów, Frank Gehry, wszedł we współpracę z marką Tiffany & Co. Jej wynikiem jest unikatowa linia pierścionków autorstwa Gehrego.
 • Tony Bennett i Tiffany śpiewają o miłości
  Firma Tiffany zwróciła się z prośbą do Tonyego Bennetta, aby ten wybrał jego zdaniem najpiękniejsze muzyczne sposoby wyrażana miłości. Projekt "What Makes Love True" to strona internetowa poświęcona w całości zagadnieniu miłości i związków.
 • Gwiazdy w kreacjach od najlepszych projektantów
  Największe i najpiękniejsze gwiazdy, a na nich – kreacje i biżuteria od najsłynniejszych projektantów. Czy to nie czysta przyjemność podziwiać takie piękności, jak Eva Longoria, Kim Kardashian, Nicole Kidman czy Natalie Portman w sukniach od Alexandra McQueena, Versace i Caroliny Herrery i wartych miliony dolarów ozdobach od Cartiera i Tiffany’ego? Ostatnią taką okazją była gala wręczenia nagród Screen Actors Gild Awards. Oto najbardziej udane kreacje.