• Tina Turner
  Producenci musicalu "Tina" ze Stage Entertainment poinformowali, że nowy musical, którego scenariusz został oparty na życiorysie legendarnej amerykańskiej artystki, pojawi się na Broadwayu jesienią 2019 r. Informację podała w środę agencja Associated Press.
 • logo Panoramy, news o Tinie Turner
  Fałszywe informacje o śmierci polskich i zagranicznych gwiazd regularnie pojawiają się w sieci. Rzadko jednak zdarza się, by dały się na nie nabrać profesjonalne redakcje. Niestety, taka wpadka przytrafiła się ostatnio "Panoramie" TVP2.
 • Shakira "Waka Waka (This Time for Africa)"
  Początek Euro 2016 to doskonała okazja, by przypomnieć stadionowe przeboje. Oto 10 – naszym zdaniem – największych sportowych hitów ostatnich lat...
 • Gwiazdy żegnają Davida Bowiego
  Spójrzcie w górę, jestem w niebie, mam na sobie blizny niewidoczne... – śpiewał David Bowie w pierwszych słowach utworu "Lazarus" z jego ostatniej płyty. Nie życzył sobie pogrzebu, grobu, ani pożegnań. A jednak trudno ich uniknąć, tak samo jak pogodzić się z nagłym odejściem artysty z naszego świata. Zobaczcie, jak pięknie hołd oddawały swemu mistrzowi i przyjacielowi gwiazdy sceny muzycznej.
 • Tina Turner na gali Dutch Musical Awards 2016
  Od oficjalnego zakończenia kariery Tina Turner rzadko pojawia się publicznie. Tym razem jednak zrobiła wyjątek.
 • Tina Turner wciąż w znakomitej formie
  Tina Turner wiedzie życie szczęśliwej i bogatej emerytki. Ową emeryturę przerywa tylko od czasu do czasu, choćby po to, żeby wydać z koleżankami z projektu Beyond album "Love Within". Albo po to, by – jak teraz – w Mediolanie uświetnić otwarcie butiku swego przyjaciela Armaniego (który zresztą świętuje 40-lecie swojej marki).
 • Tina Turner kończy 75 lat!
  W ciągu 50 lat swojej kariery Tina Turner nagrała dziesiątki hitów i sprzedała ponad 200 milionów albumów. I mimo że wycofała się z życia publicznego, wciąż cieszy się taką samą miłością fanów. 26 listopada najsłynniejsza babcia sceny muzycznej obchodzi 75 urodziny, więc chętnie poświętujemy razem z nią. Boską Tiną Turner!
 • Tina Turner przeszła duchową przemianę
  Kiedy Tina Turner opowiada o swoim najnowszym muzycznym dziecku, płycie projektu Beyond "Love Within", używa słów "misja", "pokój", mówi o przechodzeniu do innego świata, obcowaniu z czymś wyższym, duchowości. Określająca się jako buddystka-bapstystka Turner postanowiła pokazać tą płytą swoją uduchowioną stronę, rezygnując z próby śpiewania hitów na miarę "Private Dancer" czy "What's Love Got to Do with It".
 • Tina Turner i udar, którego nie było
  "Tina miała lekki wylew" – wiadomość podana przez niemiecki serwis informacyjny Express lotem błyskawicy obiegła świat. Równie szybko zareagował przedstawiciel legendarnej wokalistki, która od lat wiedzie życie szczęśliwej emerytki w Szwajcarii.
 • Tina Turner wybrała najpiękniejsze piosenki o miłości
  "What's Love Got To Do With It", "Private Dancer", "Two People" czy "Look Me In The Heart" – to dziś klasyka miłosnych piosenek. W ciągu 50 lat swojej kariery Tina Turner nagrała dziesiątki takich hitów. I choć o powrocie z emerytury nie chce słyszeć, przygotowała walentynkowy prezent dla wiernych fanów, wybierając ze swego repertuaru te najpiękniejsze. Płyta "Love Songs" właśnie trafiła do sprzedaży.