• Złota płyta dla Andrzeja Piasecznego
  "To, co dobre" – najnowszy album Andrzeja Piasecznego w tydzień od premiery znalazł ponad 15 tysiącach nabywców i osiągnął status złotej płyty.
 • Andrzej Piaseczny: Moja droga była trochę łatwiejsza
  Andrzej Piaseczny – juror programu "The Voice of Poland" właśnie wydał nową płytę "To, co dobre", a już pracuje nad debiutem swego podopiecznego z show Antka Smykiewicza. – Zupełnie jakbym pracował nad własnym materiałem – mówi.
 • Andrzej Piaseczny
  "To, co dobre", siódmy album solowy w dorobku Andrzeja Piasecznego, trafi na sklepowe półki 23 stycznia. – Poprzez ten tytuł chciałem powiedzieć sobie i innym, aby zaczęli dostrzegać to, co jest dobre w naszym życiu, a jest tego cała masa – wyjaśnia artysta i dodaje, że... – Koniecznie musimy łapać wszystko, co daje nam chwile szczęścia, powoduje dobre samopoczucie. I tym manifestem bardzo chętnie dzielę się ze słuchaczami. U nas Andrzej Piaseczny na chwilę przed premierą na zdjęciach z najnowszej sesji.
 • Andrzej Piaseczny: Jestem potwornym marudą
  "To, co dobre" – nowa płyta Andrzeja Piasecznego ma być terapią, która przypomni jemu i jego słuchaczom o wszystkich dobrych rzeczach, jakie przynosi każdy dzień. – Musimy łapać wszystko, co daje nam chwile szczęścia, powoduje dobre samopoczucie. I tym manifestem bardzo chętnie dzielę się ze słuchaczami!
 • Nowa płyta Andrzeja Piasecznego już 23 stycznia
  "To, co dobre" – najnowszy album Andrzeja Piasecznego, będzie kontynuacją przebojowego "Spisu rzeczy ulubionych", ale też niespodzianką dla fanów. Premiera już 23 stycznia.