• "To już jest koniec" – godne zwieńczenie filmowej trylogii
  "To już jest koniec" to fenomenalne zwieńczenie komediowej trylogii Edgara Wrighta. I rzeczywiście koniec pewnego etapu jego kariery. Ale następny może być jeszcze ciekawszy.
 • Twórcy "To już jest koniec" znowu razem
  James Franco, Seth Rogen i Jonah Hill oraz Evan Goldberg, którzy spotkali się na planie "To już jest koniec", przygotowują kolejny wspólny projekt – animację dla dorosłych: "Sausage Party".
 • EEmma Watson wybiera naukę
  Emma Watson odrzuca propozycje kolejnych ról filmowych i koncentruje się na nauce.
 • 3. "To już jest koniec" (reż. Seth Rogen, Evan Goldberg)
  Redakcja magazynu "Variety" przygotowała zestawienie 10 najbardziej niedocenionych filmów ostatnich miesięcy. W rankingu znalazły się tytuły, przed którymi festiwalowa kariera zdawała się stać otworem. Coś jednak poszło nie tak i – choć wyróżniają się swoim stylem – nie walczą dziś o najbardziej rozchwytywane wyróżnienia Hollywood. Nikt też nie daje im żadnych oscarowych szans. Wśród największych pechowców 2013 roku według "Variety" znalazły się:
 • Michael Cera: Nie jest mi do śmiechu
  "Czasami milczę, bo nie wiem, co powiedzieć, a okazuje się, że i to bywa zabawne" - mówi Michael Cera. Gwiazdor głośnego "Juno" i bardzo rozrywkowego "To już jest koniec" opowiada o niewesołym życiu aktora komediowego.
 • "To już jest koniec"
  Komedia Setha Rogena i Evana Goldberga odniosła w Stanach Zjednoczonych niespodziewany sukces i w związku z niemałym zainteresowaniem wprowadzano go do tamtejszych kin dwukrotnie. "To już jest koniec" właśnie debiutuje na ekranach polskich kin.
 • "To już jest koniec" – znajomy zestaw żartów
  Spowita marihuanowym dymem, tętniąca mięsistym bitem willa Jamesa Franco, gdzie alkoholowe źródełko nigdy nie wysycha, wydaje się miejscem idealnym na przeczekanie końca świata. Otumanieni imprezowicze ledwie zauważają, że za oknem właśnie wybiła godzina sądu ostatecznego...
 • "Człowiek ze stali" zarobił przez weekend 113 milionów dolarów
  "Człowiek ze stali" – nowa odsłona przygód Supermana – zadebiutował na szczycie amerykańskiego box office'u.