• Tobey Maguire gra w szachy z Lievem Schreiberem
  W sieci pojawił się zwiastun filmu "Pawn Sacrifice" o sławnym szachiście, Bobbym Fischerze.
 • "Wielki Gatsby" z Cannes do polskich kin
  "Wielki Gatsby" otworzył najważniejszy festiwal filmowy świata i – jak można się było spodziewać – podzielił krytyków, którzy o nowym dziele Baza Luhrmanna piszą albo dobrze albo bardzo źle. I tylko jedno nie budzi kontrowersji – genialna rola Leonardo DiCaprio ("Wielki Gatsby to wielki DiCaprio", "DiCaprio to wielka zaleta filmu", "DiCaprio to najlepszy Jay Gatsby w historii kina"). Dwa dni do canneńskiej premierze głośna superprodukcja wchodzi na ekrany polskich kin, a my przedstawiamy recenzentów za i przeciw Gatsby'emu.
 • "Wielki Gatsby w kinach od 17 maja
  Baz Luhrmann - twórca "Wielkiego Gatsby'ego" - opublikował w sieci krótki klip, w którym zapowiada, że film będzie pełen pasji, przemocy i miłości.
 • Elizabeth Banks i Tobey Maguire w "The Details"
  Czarna komedia "The Details" to historia małżeństwo, które odkrywa, że w ich ogrodzie zamieszkały szopy pracze. Próby rozprawienia się z nieproszonymi gośćmi prowadzą do serii nieoczekiwanych wypadków. W rolach głównych występują Elizabeth Banks i Tobey Maguire. Dzieło miało premierę na Sundance.
 • Tobey Maguire stracił rolę w "Życiu Pi"
  Tobey Maguire w ostatniej chwili został wykluczony z obsady filmu "Życie Pi". Powód? Reżyser obrazu, Ang Lee chce współpracować z aktorami spoza Stanów Zjednoczonych.