• Miles Teller oraz Jonah Hill w "Rekinach wojny"
  Reżyser "Kac Vegas" zabiera nas tym razem m.in. do Iraku. I choć nie brakuje śmiechu, mocnych, momentami strasznych emocji nie zabraknie
 • "Kac Vegas 3"
  Jeśli mieć kaca, to tylko w wyjątkowych okolicznościach przyrody. Todd Phillips, mistrz niewybrednego humoru i specjalista od przekraczania granic dobrego smaku, po raz kolejny dowodzi, że syndrom dnia poprzedniego potrafi być zabawny. Zwłaszcza jeśli przydarza się bohaterom na ekranie.
 • Zach Galifianakis w "Kac Vegas 3"
  Jeśli mieć kaca, to tylko w wyjątkowych okolicznościach przyrody.
 • Zach Galifianakis w filmie "Kac Vegas 3"
  "To będzie piękny finał naszej trylogii – opery zniszczenia, chaosu i niepohamowanej energii" – zapowiada reżyser i współscenarzysta zwariowanej serii z kacem w tytule Todd Phillips. Tym razem nie będzie ani ślubu, ani wieczoru kawalerskiego. Co więc mogłoby pójść nie tak? "Kac Vegas 3" w polskich kinach od 7 czerwca. U nas już dziś kadry z ostatniej odsłony przebojowego cyklu.
 • Trzeci "Kac" będzie tym ostatnim
  Trzecia odsłona przebojowego cyklu "Kac Vegas" będzie zarazem ostatnią – zapowiada reżyser serii Todd Phillips.
 • Kac nie w Vegas, a w Bangkoku
  Sequel komedii, która zdobyła sobie status kultowej. Pierwsza samcza wyprawa czterech spragnionych męskich rozrywek kolegów do mitycznego Vegas skończyła się ostrą banią i gigantycznym kacem. Dlatego Stu nie chce już ryzykować i planuje przed weselem w egzotycznej Tajlandii bezpieczne, spokojne późne śniadanie. Ale życie nie zawsze układa się zgodnie z planem… Czy kac po imprezce w Bangkoku będzie jeszcze większy, zobaczymy 3 czerwca.
 • Zwariowane "Kac Vegas"
  Umiarkowanie dobry pomysł przyniósł nadspodziewanie dobrą zabawę. Toddowi Phillipsowi filmem "Kac Vegas" udało się przywrócić wiarę w gatunek buddy movie.