• Lejący się strumieniami alkohol, rozmowy, których tematy mocno odbiegają od tych dyskutowanych na posiedzeniach w Sejmie, a do tego atmosfera szkolnej wycieczki. "Wprost" opisał wyjazdowe posiedzenie klubu PiS na Podkarpaciu. Adam Hofman, jeden z bohaterów zamieszczonego przez tygodnik wideo, ma złożyć pozew w tej sprawie.
 • Poseł PiS Tomasz Kaczmarek
  Tomasz Kaczmarek, Ryszard Kalisz, Patryk Jaki...Lista posłów, którzy lubią mocniej nacisnąć na pedał gazu jest jeszcze dłuższa. Prokuratura Generalna skierowała do Sejmu 8 wniosków o uchylenie immunitetu za wykroczenia drogowe - podaje RMF FM.
 • "Nie widzę nadmiernego niebezpieczeństwa" - mówi minister środowiska o zbliżającej się konferencji klimatycznej COP. Tymczasem poseł PiS Tomasz Kaczmarek donosi do prokuratury i na Marcina Korolca, i na premiera Donalda Tuska.
 • Tomasz Kaczmarek, znany szerzej jako agent Tomek, złożył na ręce dyrektora Głównej Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu wniosek o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu dla Wojciecha Jaruzelskiego.
 • Tomasz Kaczmarek z PiS, znany szerzej jako agent Tomek uważa, że Krystyna Szumilas dwukrotnie mogła złamać prawo. Jak informuje "Rz" poseł złożył zawiadomienie do Prokuratora Generalnego o możliwości popełnienia przestępstwa przez minister edukacji. Zdaniem posła PiS Szumilas wprowadziła w błąd rodziców sześciolatków oraz innych urzędników państwowych.
 • Poseł PiS Tomasz Kaczmarek
  Powraca sprawa "willi Kwaśniewskich" w Kazimierzu Dolnym i akcji CBA. Była pierwsza para konsekwentnie wypiera się, by dom w Kazimierzu Dolnym należał do niej. Poseł PiS, który jako agent CBA prowadził wtedy tajne działania, jest innego zdania. Mało tego. Według niego Jolanta Kwaśniewska mogła kraść... wodę do podlewania ogródka.
 • Filmy z serii "Matura to bzdura" biją w sieci rekordy popularności. Nagrania, które obnażają niewiedzę młodych ludzi, doczekały się nowej odsłony. Uniwerek TV zadał pytania maturalne polskim politykom. Ci, którzy nie uciekli przed mikrofonem, delikatnie mówiąc, nie wypadli najlepiej.
 • Minister Spraw Wewnętrznych Bartłomiej Sienkiewicz
  Bartłomiej Sienkiewicz nie szczędzi słów krytyki Jarosławowi Kaczyńskiemu i Antoniemu Macierewiczowi. Zdaniem szefa MSW słowa tych polityków o Smoleńsku to nic innego , jak "gry opozycji, których celem jest przejęcie władzy w Polsce przy pomocy opowiadaniu bzdur o zamachu".
 • Tomasz Kaczmarek
  Były funkcjonariusz CBA, a dziś poseł PiS Tomasz Kaczmarek deklaruje, że nie było kuszenia czy prowokowania Beaty Sawickiej. "To Sawicka jako pierwsza zwróciła się do mnie z propozycją popełnienia przestępstwa" - mówi w RMF FM.
 • Tomasz Kaczmarek
  Tomasz Kaczmarek chce kasacji wyroku w sprawie Beaty Sawickiej i Mirosława Wądołowskiego. Poseł PiS, a wcześniej agent CBA, zwrócił się z takim wnioskiem do Prokuratora Generalnego Andrzeja Seremeta.