• Reni Jusis, Tomasz Makowiecki
  Reni Jusis i Tomasz Makowiecki, wbrew sceptycznym głosom z otoczenia, stworzyli zgrane małżeństwo i doczekali się dwójki dzieci. Niestety najnowsze doniesienia mówią o tym, że para kilka miesięcy temu postanowiła się rozstać.
 • Wojciech Waglewski – producent muzyczny albumu "Placowka'44"
  Tomasz Stańko, Aga Zaryan, Lao Che – do grupy artystów, którzy wraz z Muzeum Powstania Warszawskiego muzycznie oddali hołd powstańcom, dołączył teraz zespół Wojciecha Waglewskiego Voo Voo. Właśnie ukazał się niezwykły album "Placówka '44". Niezwykły, bo teksty, które się w nim znalazły, są pokłosiem wyjątkowego wydarzenia z powstania.
 • Tomasz Makowiecki, Mateusz Kościukiewicz, Mateusz Banasiuk
  Zdarzają się mężczyźni, którzy sukcesywnie wymieniają swoje partnerki na coraz młodsze. Są jednak i tacy, którzy wolą kobiety dojrzalsze od siebie. Oto kilka przykładów polskich artystów i celebrytów, którzy związali się ze starszymi kobietami.
 • Najlepsze albumy zdaniem Tomasza Makowieckiego:
  Ostatnia płyta Tomasza Makowieckiego często pojawiała się w przygotowanych przez polskich artystów dla dziennik.pl zestawieniach najlepszych albumów roku 2013. Teraz autor "Moizmu" przedstawia własną listę najbardziej interesujących krążków z ostatnich 12 miesięcy.
 • Tomasz Makowiecki o nowym rozdziale w swojej twórczości
  "Moizm" – ostatnia płyta Tomasza Makowieckiego – to jedno z największych zaskoczeń ostatnich miesięcy. Autor zdradza, dlaczego postanowił otworzyć nowy muzyczny rozdział w swojej twórczości?
 • Tomek Makowiecki na zdjęciach z sesji do albumu "Moizm"
  Podczas, gdy wiodące rozgłośnie radiowe będą po raz setny grać nowego singla Edyty Bartosiewicz, a o tym, dlaczego powróciła po tylu latach, dowiemy się z wywiadu dla Agnieszki Szulim, trochę bocznym torem ze swoją nową płytą powrócił po sześciu latach od ostatniego solowego materiału Tomek Makowiecki. I zrobił to, na co nie odważyła się Bartosiewicz.
 • Reni Jusis i Tomasz Makowiecki wkrótce znowu zostaną rodzicami.
  Prawdziwy baby boom w polskim show-biznesie trwa! Media właśnie obiegła wiadomość, że do grona gwiazd spodziewających się potomka dołącza Reni Jusis!
 • Tomek Makowiecki z Reni Jusis
  W dniach 26-28 sierpnia 2011 roku odbędzie się w Tczewie festiwal poświęcony twórczości Grzegorza Ciechowskiego. W imprezie pod hasłem "X In Memoriam" udział wezmą m.in. Fonovel i Vena Valley, a także Dziewczyny, Paulina Przybysz z Sistars oraz Tomasz Makowiecki.