• Doda
  Z Dodą zadzierać nie warto, o czym przekonało się już wielu jej kolegów i koleżanek z branży. Tomasz Ossoliński najwyraźniej lubi ryzykować, bowiem postanowił w mało elegancki sposób zadrwić z piosenkarki na wizji. Co ona na to?
 • Tomasz Ossoliński, Agnieszka Jastrzębska
  Tomasz Ossoliński najprawdopodobniej nie zostanie więcej zaproszony do "Dzień Dobry TVN" w celu komentowania stylizacji gwiazd. Projektant miał bowiem odwagę zarzucić programowi brak obiektywizmu i skrytykował strój Agnieszki Jastrzębskiej.
 • Agnieszce Holland towarzyszył elegancki Robert Więckiewicz w smokingu
  Ekipę "W ciemności" na czerwonym dywanie reprezentowali Agnieszka Holland i Robert Więckiewicz. Ubrani przez Tomasza Ossolińskie prezentowi się bardzo elegancko i udzielali dziesiątek wywiadów.
 • Gwiazdy na pokazie kolekcji "Made in measure" Tomasza Ossolińskiego - Jolanta i Aleksandra Kwaśniewskie i Bożena Batycka.
  Made in measure - pod takim szyldem, w warszawskim hotelu Bristol, Tomasz Ossoliński otworzył kilka dni swój butik. Był to również doskonały pretekst do zaprezentowania najnowszej kolekcji wiosna/lato 2012. Jak zwykle takie wydarzenie zgromadziło liczne grono gwiazd żywo zainteresowanych modą. Piękne panie stanowiły tego wieczoru większość gości. Zobaczcie kobiety, które słyną z modowego wyczucia i bez których nie może się obejść żadne ważne "fashion event". Czy wszystkie dobrze się zaprezentowały?
 • Grażyna Szapołowska lat przyjaźni się z Tomaszem Ossolińskim
  Marzenia się spełniają! - tak o nowo otwartym atelier Made to measure mówi jeden z czołowych polskich projektantów Tomasz Ossoliński. Zaciszne wnętrza butiku mieszczącego się w Hotelu Bristol oddaje estetykę i filozofię, jaką kieruje się projektant.
 • Czy rak piersi to wyłącznie sprawa kobiet? Nie! Stowarzyszenie „Amazonki” wraz z firmą Avon postanowiło włączyć mężczyzn w walkę z tą chorobą. Jako jeden z pierwszych na apel odpowiedział znany i ceniony projektant mody męskiej, Tomasz Ossoliński, który został ambasadorem tego projektu. "Jestem zaszczycony, że zaproponowano mi - mężczyźnie, wzięcie udziału w tej akcji. Takie projekty jak ten, dodają skrzydeł artyście i udowadniają, że moda może służyć słusznej sprawie" - komentował. Stworzył i zaprezentował specjalną, ekskluzywną kolekcję, z której całkowity dochód zasili walkę z rakiem piersi – w szczególności promowanie regularnych badań USG. Zobacz zdjęcia!