• Monika Olejnik, Tomasz Ziółkowski
  Różnica wieku między Moniką Olejnik a Tomaszem Ziółkowskim to aż 15 lat. Mimo to (a może dzięki temu) wytrzymali ze sobą dłużej, niż niejedna para ze świata show biznesu. Kim jest partner najbardziej kontrowersyjnej polskiej dziennikarki politycznej?
 • Monika Olejnik
  To prawda, że kiedy kobieta czuje się piękna i jest pewna siebie, otoczenie też taką ją postrzega, ale jak pokazują niezliczone historie ze świata show-biznesu, nie każdy przejaw pewności siebie (szczególnie ten manifestowany strojem) zyskuje poklask publiczności. Za Madonną już od długiego czasu ciągnie się "zła sława" żylastych i przesadnie umięśnionych rąk, które nadzwyczaj chętnie eksponowała. Czyżby to nią inspirowała się Monika Olejnik, wybierając kreację na premierę "Romea i Julii" w Teatrze Wielkim...?
 • Odsłonięte nogi Moniki Olejnik
  Cieszymy się, że są jeszcze kobiety, które nie przejmują się metryką i nie chcą za wszelką cenę żyć w kulcie młodego wyglądu. Mają odwagę wyglądać modnie i zakładać to, w czym dobrze się czują, a jednocześnie nie myśleć obsesyjnie o tym, że jakiś mankament ich ciała ujrzy światło dzienne. Jedną z nich jest Monika Olejnik.
 • Monika Olejnik na XIV Balu Dziennikarzy
  W telewizyjnym studiu przed nią i jej pytaniami drżą najwięksi. Również na czerwonym dywanie Monika Olejnik nie udaje „grzecznej panienki”. Na XIV Balu Dziennikarzy dziennikarka pojawiła się w „drapieżnej” stylizacji. Czerwona suknia, głęboki dekolt i złoty naszyjnik z ozdobą w kształcie głowy dzikiego kota – to wszystko nie pozostawia wątpliwości, że Olejnik ma charakter – również w dziedzinie modowych wyborów. Zobacz!
 • Monika Olejnik i Tomasz Ziółkowski – najdłuższy konkubinat polskiego show-biznesu
  Stały felietonista magazynu Viva, Jerzy Iwaszkiewicz, zaprezentował ciekawe zestawienie małżeństw i konkubinatów w polskim światku show-biznesu.