• Jurorzy "The Voice Kids": Baron, Tomson, Edyta Górniak i Dawid Kwiatkowski
  W poniedziałek, 1 stycznia 2018 roku, telewizyjna Dwójka wyemituje pierwszy odcinek nowego talent show „The Voice Kids” - informuje portal wirtualnemedia.pl.
 • Maciej Maleńczuk na Fryderykach 2015
  Faworytem był Artur Rojek, ale – mimo pięciu nominacji – został wyróżniony tylko jedną nagrodą. Królową wieczoru okazała się natomiast Natalia Przybysz, która nie tylko odebrała dwie statuetki, ale zaskoczyła wszystkich duetem z Krzysztofem Zalewskim. Galę Fryderyków 2015 retransmitowała telewizyjna Dwójka, ale o wiele ciekawiej działo się w Teatrze Polskim poza sceną. Zobaczcie sami...
 • Natalia Przybysz na Fryderykach 2015
  Tegoroczne Fryderyki – nagrody polskiego przemysłu muzycznego – zostały wręczone. Największymi zwycięzcami okazali się Marcin Wasilewski i (wbrew przewidywaniom bukmacherów) Natalia Przybysz, którzy imprezę opuścili z dwiema statuetkami w rękach.
 • Afromental z nową płytą i trasą na jubileusz
  24 listopada ukaże się nowy album zespołu Afromental, zatytułowany "Mental House".
 • Bitwa na głosy 3 - Tomson i Baron
  Pierwszy casting do trzeciej edycji „Bitwy na głosy“ za nami. Tomson i Baron z grupy Afromental już skompletowali swoja drużynę. Szesnaście utalentowanych osób, które pojawiły się wśród 250 chętnych w olsztyńskim Amfitatrze, będzie walczyć razem z artystami już od września.
 • Znamy pierwszych artystów, którzy poprowadzą wokalny zespół w najnowszej edycji "Bitwy na głosy". Będą to członkowie grupy Afromental, Tomson i Baron. 16 lipca przebojowi muzycy będą szukać talentów w Olsztynie.