• Anja Rubik, Joanna Krupa
  Konflikt pomiędzy top modelką Anją Rubik i celebrytką Joanną Krupą ciągnie się od dłuższego czasu i nic nie wskazuje na to, by niebawem miał się zakończyć. O co pokłóciły się piękne Polki?
 • Anja Rubik
  Anja Rubik to bez wątpienia najpopularniejsza i najlepiej zarabiająca polska top modelka, która wciąż nie narzeka na brak pracy. Jak podają plotkarskie media, tylko w ubiegłym roku, na jej konto wpłynęło 11 milionów złotych.
 • Bill Cosby
  Nad głową 77-letniego Billa Cosby'ego zbierają się ciemne chmury. Do grona kobiet, które twierdzą iż w przeszłości zostały zgwałcone przez aktora, dołącza kolejna znana postać. Tym razem, jest to była top modelka, Janice Dickinson.
 • Zuzanna Bijoch u Kuby Wojewódzkiego
  Zuzanna Bijoch, jedna z najlepszych polskich top modelek, gościła w programie Kuby Wojewódzkiego. Gwiazda wybiegów w rozmowie z gospodarzem zaapelowała, by Joanny Krupy nie nazywać "top modelką".
 • Anja Rubik
  Od kilku sezonów pokaz kolekcji Balmain jest jednym z najbardziej oczekiwanych przez redaktorów działów mody. Czwartkowy show domu mody nie zawiódł pod względem liczby sensacyjnych kreacji i pięknych modelek, wśród których nie zabrakło Polek: Anji Rubik, Magdaleny Frąckowiak, Kasi Struss i Zuzanny Bijoch.
 • Joanna Krupa nie pozwala sobie na bezczynność. Kiedy okazało się, że program "Top Model" nie pojawi się jesienią na antenie TVN, modelka zaczęła rozglądać się za innym zajęciem i prawdopodobnie zostanie gwiazdą nowego show amerykańskiej stacji BRAVO.
 • Anja Rubik i Sasha Knezevic są małżeństwem
  Polska modelka Anja Rubik poślubiła swoją wieloletnią miłość, modela Sashę Knezevica. Skromna uroczystość zaślubin oraz przyjęcie weselne w gronie rodziny i najbliższych przyjaciół odbyły się w miniony weekend na Majorce.