• <a href="http://www.policja.pl/portal/pol/1/82537/Charytatywnie_z_gwiazdami.html">Charytatywny kalendarz policyjny. Gwiazdy pomogą Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach. ZOBACZ SZCZEGÓŁY >>></a>
    Dorota Gardias wzywa posiłki przez radiostację, Leszek Kuzaj wypisuje mandat za szybką jazdę, a Mariusz Czerkawski z bronią w dłoni "zdejmuje" gangstera. To nie ujęcia z filmu sensacyjnego, a zdjęcia z nowego policyjnego kalendarza. Zyski z jego sprzedaży pójdą na cele charytatywne. Jak możemy przeczytać na stronie policja.pl, wszystkie osoby wsparły pomysł powstania kalendarza za darmo i z wielką chęcią. Autorem zdjęć jest Łukasz Wójcik.
  • Bartłomiej Topa wziął udział w akcji zwracającej uwagę na autyzm
    Amatorskie nagranie, na którym aktor Bartłomiej Topa wykonywał niezrozumiałe gesty i dziwnie zachowywał się w metrze, przyciągnęło uwagę internautów. Aktor zdradza tajemnicę: chodziło o autyzm.
  • Tomasz Karolak/ fot. Rafał Meszka
    Pływanie, bieganie i jazda na rowerze - czyli triathlon. Morderczy trening zwieńczony ciężkimi zawodami. To jednak nie wystraszyło Tomasza Karolaka, Piotra Adamczyka i Bartłomieja Topy. Niemniej, wysiłek wymaga energii, więc asystenci aktorów musieli ich podkarmiać, by nie opadli z sił.