• World Go Topless
  Na Venice Beach w Kalifornii (USA) odbyła się kolejna edycja parady „World Go Topless”. Roznegliżowane Amerykanki protestowały przeciwko dyskryminowaniu kobiet, którym prawo zakazuje prezentowania biustu w miejscach publicznych. Gwiazdą wydarzenia była celebrytka, Phoebe Price. Zobacz zdjęcia!
 • Go Topless Day 2015 Nowy Jork
  Problem może wydawać się błahy, ale one (i oni) - uczestniczki parady Go Topless w Nowym Jorku - bardzo poważnie podchodzą do problemu równości płci i upatrują łamania praw kobiet w zakazie chodzenia bez górnej części ubrania. Ich zdaniem to niegodne, że mężczyzny paradującego z nagim torsem nikt nie ukarze, a kobieta, która odważyłaby się na taki krok, zostanie oskarżona o naruszenie prawa. W akcie protestu przeciw tej jawnej dyskryminacji kobiet wczoraj ulicami Nowego Jorku przeszedł specyficzny marsz, którego celem było zwrócenie uwagi na opisany problem. Podoba Wam się ta inicjatywa?
 • Zawody saneczkowe w Altenberg
  Burmistrz niemieckiego Altenberg znalazł dość nietypowy sposób na przyciągnięcie turystów. Postanowił zorganizować zawody saneczkowe tylko dla dorosłych... Wszyscy zawodnicy startowali… topless. Zobacz galerię!
 • Rihanna na wakacjach w Brazylii
  Gratka dla przemarzniętych fanów Rihanny. Gwiazda muzyki pop opublikowała na Instagramie fotki z wakacji w Brazylii, gdzie nabiera sił do pracy. Bardzo seksowne, również topless. Od razu robi się cieplej na sercu.
 • Czy można znaleźć wspólny mianownik dla nagich piersi i pobitego na Woodstocku Grzegorza Miecugowa? Brzmi kuriozalnie, jak zestaw marzeń głodnego "klików" brukowca. A jednak. Sami byliśmy zaskoczeni.
 • Kelly Brook
  Kelly Brook jest jedną z najgorętszych brytyjskich modelek. W 2011 roku zdobyła tytuł posiadaczki najlepszego ciała w bikini, pokonując nawet Jennifer Lopez. Choć od tamtej pory przybyło jej kilka kilogramów, to sama przyznaje, że teraz czuje się najbardziej seksowna i... pokazuje swoje krągłości na plaży.
 • Plakat wyborczy Natalii Juarez
  Kampania wyborcza kandydatki lewicy do kongresu w ksyku wywołała skandal. 34-letnia Natalia Juarez, profesor filozofii pojawiła się na plakacie wyborczym wraz ze wspierającymi ją działaczkami PRD (Partii Demokratycznej Rewolucji) topless.