• Wolfgang Puck oscarowe menu przygotowuje wraz ze swoim synem
    Chleb w kształcie Oscarów, kawior i luksusowy szampan. Goście pooscarowego przyjęcia jak co roku doznają kulinarnego olśnienia. Wszystko za sprawą uczty, którą na Bal Gubernatora przygotuje Wolfgang Puck. Czym jeszcze maestro uraczy podczas oficjalnego after party po gali oscarowej. I co znajdzie się w słynnych już, wartych ok. 100 tys. dolarów amerykańskich każda, torbach z prezentami, które dostaną niektórzy goście w Dolby Theatre?
  • belenty
    Belenty produkuje wysokiej jakości wyroby ze skóry, wytwarzane ręcznie z zachowaniem wyjątkowej dokładności, stosując ekskluzywne skóry włoskie i materiały naturalne. Na swoje wyroby udziela aż 5-letniej gwarancji. Klienci mogą zdecydować się na personalizację wyrobu, poprzez wytłoczenie inicjałów klienta na wybranym futerale. Wszystko to czyni firmę belenty wyjątkową.
  • RESERVED
    Bez wątpienia jest to trend inspirowany etosem wojownika, dedykowany odważnemu mężczyźnie zafascynowanemu starożytnością. Ten współczesny gladiator w swoim ubiorze nawiązuje do mitycznej klasyki. Pojawiają się tu kolory brązu, zgaszonej zieleni i miedzi. Przydymione złocenia, masywne tekstury, kurtki z dużą ilością kieszeni, a także metaliczno–złote nadruki, skórzane i metalowe wstawki to charakterystyczne elementy tego trendu. Dobrym wyborem będzie połączenie przetartych spodni z ciężkimi butami.