• TMefekt.pl. Nowy system partnerski w ramach TotalMoney.pl
  Wystartował nowy System Partnerski - TMefekt.pl. TMefekt.pl prowadzony jest przez właściciela popularnej porównywarki finansowej TotalMoney.pl. System udostępnia Wydawcom wiele atrakcyjnych narzędzi i rozbudowane statystyki działań promocyjnych. Ma on na celu zwiększenie zasięgu porównywarek produktów finansowych, cen energii, pakietów TV oraz Internetu prowadzonych w ramach TotalMoney.pl.
 • Kredyty gotówkowe należą do najsilniej promowanych produktów bankowych. Swoimi twarzami firmują je celebryci. Szukając najlepszego dla siebie finansowania warto jednak sprawdzić, co mogą nam zaoferować banki spółdzielcze.
 • Telefon zastępuje już prawie wszystko - począwszy od książki kucharskiej poprzez nawigację, latarkę aż do metronomu. Niedługo zastąpi również... kartę płatniczą i portfel. Jest to możliwe dzięki usłudze NFC.
 • W Polsce bezpieczeństwo pieniądzom zdeponowanym na rachunkach bankowych zapewnia Bankowy Fundusz Gwarancyjny. A jak wygląda to w innych krajach – zarówno tych z Polską graniczącymi, jak i znajdującymi się nieco dalej? TotalMoney.pl postanowił to sprawdzić.
 • Kobieta z banknotami
  Szybkie pieniądze i minimum formalności - chwilówka. Szczególnie na przestrzeni ostatnich kilku lat tego rodzaju pożyczki krótkoterminowe znacząco zyskały na popularności. Jak grzyby po deszczu pojawiają się także coraz to nowe instytucje oferujące "szybkie pożyczki" nawet osobom zadłużonym czy bezrobotnym. Czy korzystanie z mnogiej oferty chwilówek jest rozsądne?
 • Złotówki
  Nowa Pierwsza Lokata Meritum Banku, wyższe oprocentowanie m.in. FM Lokaty, nowa lokata terminowa Idea Banku, nowe warunki Lokaty Zyskownej Getin Banku. To najistotniejsze nowości we wrześniowym rankingu lokat terminowych przygotowanym przez TotalMoney.pl.
 • Skarbonka
  Powiada się, że na niektórych rzeczach nie warto oszczędzać. Są jednak dziedziny życia, w których oszczędzanie będzie wręcz cnotą i przyniesie wymierne korzyści. Warto więc znać odpowiedź na pytanie, które konto oszczędnościowe jest najatrakcyjniejsze we wrześniu.
 • Banknoty euro, zdjęcie ilustracyjne
  Jeszcze nie tak dawno temu na rynku kredytów hipotecznych rządził niepodzielnie król frank. Frank szwajcarski. Długo władzą się nie cieszył – już w 2009 r. został zdetronizowany przez królową złotówkę, której dość nieśmiało po piętach deptało euro. Sytuacja ta trwa do dzisiaj. Czy osoby, które nie chcą brać kredytu hipotecznego w złotych mają alternatywę? Sprawdźmy.
 • Pieniądze, zdjęcie ilustracyjne
  Reklamy telewizyjne, prasowe, radiowe, billboardy – każda reklama ma na celu przyciągniecie uwagi klienta. Zareklamować można niemal wszystko. Czy warto wierzyć reklamom banków?
 • Bank, zdjęcie ilustracyjne
  Ten bank powstał w kilka miesięcy. Oferuje niespotykane rozwiązania - choćby przelewy na Facebooku. Czy nowy gracz będzie w stanie zamieszać na rynku i pokonać konkurencję?