• Jürgen Stackmann, wiceprezes marki Volkswagen zaprezentował nowego Touarega
  Volkswagen Touareg nowej generacji zadebiutował w Poznaniu. I już od pierwszej chwili wywołał poruszenie - u kierowców i... konkurencji. Powód? "Polska pod względem wagi staje się dla Volkswagena Chinami Europy" - powiedział Jürgen Stackmann, wiceprezes niemieckiej marki, który pierwszy raz w życiu pojawił się w stolicy Wielkopolski.
 • Volkswagen Touareg
  Volkswagen Touareg nowej generacji zadebiutował oficjalnie w Pekinie. To już trzecia odsłona największego SUV-a niemieckiego producenta. Samochód szokuje nie tylko wyglądem. Masą innowacji technicznych mógłby obdzielić znacznie droższa auta klasy Premium.
 • Volkswagen Touareg w Poznaniu
  Volkswagen Touareg nowej generacji w podróży z fabryki VW w Bratysławie na światową premierę w Pekinie. Pierwszy przystanek najnowszy SUV niemieckiej marki zaliczył w Poznaniu.
 • Volkswagen Touareg
  Volkswagen Touareg zadebiutował w 2002 roku. Od tej chwili kierowcy kupili sobie już ponad milion egzemplarzy tego auta. Po drodze w latach 2009-2011 niemiecki SUV tryumfował w Rajdzie Dakar. A teraz przyszła pora na zupełnie nowy model - trzeciej generacji.
 • Volkswagen golf GTI
  Koncern Volkswagen wyprodukował 200 milionów pojazdów. Z tej okazji niemiecka marka ujawniła niezwykły samochód…
 • Volkswagen wprowadzi 11 nowych modeli do Polski
  Po raz pierwszy w historii Volkswagen zaplanował na jeden rok aż 11 premier modeli - na liście debiutantów jest także zupełnie nowy passat, czyli auto pożądane przez Polaków. Dzięki temu niemiecki producent zakłada, że co dziesiąty samochód kupowany nad Wisłą to będzie właśnie VW.
 • Z czasem 11 dni, 17 godzin i 22 minut Rainer Zietlow i jego zespół, jadąc touaregiem V6 TDI, ustanowili nowy rekord przejazdu sławną Carratera Panamericana, prowadzącą wzdłuż Ameryki Północnej i Południowej
  Ten człowiek jest autorem niezwykłego wyczynu. Swoim autem przejechał niewyobrażalną odległość w rekordowym czasie i . Jakim cudem tego dokonał? Z czasem 11 dni, 17 godzin i 22 minut Rainer Zietlow i jego zespół, jadąc touaregiem V6 TDI, ustanowili nowy rekord przejazdu sławną Carratera Panamericana, prowadzącą wzdłuż Ameryki Północnej i Południowej. Trasa między Ziemią Ognistą a Alaską, jaką pokonał Zietlow z zespołem, miała długość 22 750 kilometrów, prowadziła przez 17 krajów i większość stref klimatycznych i wegetacyjnych, jakie występują na Ziemi. Rekordowy przejazd został zatwierdzony przez TÜV Nord. Jak się okazuje, że łowca przygód Rainer Zietlow przemierzył obie Ameryki z czasem o cztery dni lepszym, niż dotychczasowy rekord z 2006 roku. Podróżnik chwali się, że jego volkswagen touareg napędzany silnikiem 3.0 V6 TDI Clean Diesel (225 KM w wersji amerykańskiej) zużył przy tym o 30 procent mniej paliwa i wyemitował o 25 procent mniej CO 2 niż porównywalne samochody z silnikami benzynowymi.
 • Niemiecki koncern wprowadził nad Wisłę odświeżone wcielenie tiguana
  Niemiecki koncern wprowadził nad Wisłę odświeżone wcielenie tiguana. Samochód ma nowy wygląd, nowe silniki i worek systemów pilnujących bezpieczeństwa. Znamy już cenę hitu VW…
 • W Rajdzie Jedwabnego Szlaku, prowadzącym przez Rosję, Volkswagen świętuje potrójne zwycięstwo.