• Volkswagen touran
  Większy i bardziej przestronny z najpojemniejszym bagażnikiem w swojej klasie. Na pokład zabiera nawet siedem osób. Który silnik wybrać? Dziennik.pl sprawdził nową generację volkswagena touran. Spodoba się rodzinom?
 • Volkswagen touran
  Większy i bardziej przestronny z najpojemniejszym bagażnikiem w swojej klasie. Na pokład zabiera nawet siedem osób. Dziennik.pl sprawdził nową generację volkswagena touran. Który silnik wybrać? Spodoba się rodzinom?
 • Volkswagen touran
  Większy i bardziej przestronny z najpojemniejszym bagażnikiem w swojej klasie. Na pokład zabiera nawet siedem osób. Silnik spala około 4 litrów na 100 km jazdy. Volkswagen właśnie wprowadził do Polski nową generację modelu touran. Auto można już zamawiać. Spodoba się rodzinom? 
 • Jakie samochody kradną złodzieje?
  Dziennik.pl dotarł do danych Komendy Głównej Policji dotyczących kradzieży samochodów w całej Polsce od początku 2014 roku. Kierowcy nad Wisłą przez złodziejski proceder stracili ponad 10 tysięcy aut. Ile samochodów odzyskała policja? A jak wygląda popularność aut wśród złodziei według danych Warty? Jak się dowiedzieliśmy, ubezpieczyciel w okresie od stycznia do końca września 2014 roku odnotował wzrost kradzieży samochodów z segmentu SUV. Zobacz, jakie modele i marki są teraz przebojem wśród bandytów.