• Na spływie przełomem Dunajca w środę 50-letni flisak wypadł z tratwy, przewożąc turyst ów. Mężczyzna wpadł do lodowatej wody. Mimo reanimacji nie udało się go uratować – poinformowali słowaccy ratownicy górscy.
 • IMIGRANCI PŁYNĄ Z AFRYKI DO EUROPY NA TRATWACH I PONTONACH
  Imigranci uciekają z biednych i ogarniętych rebelią afrykańskich krajów, za wszelką cenę chcąc przedostać się do Europy. Ryzykują życie, wyruszając na morze w przepełnionych kutrach, barkami, łodziami, a nierzadko i na tratwach oraz w pontonach. Jeden z takich z trudem utrzymujących się na powierzchni morza pontonów dostrzegła włoska straż przybrzeżna.
 • Jarosław Kaczyński na wakacjach. "Super Express" podpatrzył prezesa PiS
  Brudziński za sterem, Hofman za burtą. Tak "Super Express" tytułuje artykuł o wakacjach prezesa PiS. Fotoreporterzy podpatrzyli, gdzie Jarosław Kaczyński spędza sejmowy urlop. Co ciekawe, towarzyszył mu właśnie Joachim Brudziński. Co to może oznaczać?
 • Karetka
  Nurkowie szukali w Biebrzy osoby, która wypadła z tratwy. Płynęło nią sześć osób - poinformował IAR Marcin Janowski, rzecznik podlaskiej straży pożarnej.
 • Policja, zdjęcie ilustracyjne
  Sensacyjne znalezisko na Bugu. Na płynącej rzeką tratwie znaleziono trotyl, wojskowe zapalniki i zdjęcie Stadionu Narodowego. Prokuratura wszczęła śledztwo, a tajne służby postawiono w stan najwyższej gotowości.