• Jesienne STYLIZACJE z trenczem
  Każdego sezonu w modzie pojawiają się rzeczy, które powinnaś mieć w szafie danym okresie. Są też takie rzeczy, które bez względy na panujące trendy powinny mieć stałe miejsce w Twojej garderobie. Jedną z nich jest ponadczasowy trencz.
 • Jak modnie nosić trencz? STYLIZACJE
  W większości damskich szaf z pewnością znajdziemy białą koszulę, klasyczną spódnicę, spodnie rurki i trencz! To jeden z niewielu modeli płaszczy, który zarówno w sportowej, jak i eleganckiej stylizacji prezentuje się świetnie. Jaki więc wybrać trencz i z czym go zestawiać? Podpowiadamy!
 • Niezastąpione wczesną jesienią: STYLIZACJE z trenczem
  Trencz, zaprojektowany w latach 70. XIX w. przez Thomasa Burberry z myślą o brytyjskich mundurowych, ogromną popularność zyskał dopiero po II wojnie światowej. Rozgłos przyniosły mu takie sławy jak Humphrey Bogart, Peter Sellers (niezapomniany inspektor Clouseau) czy Harrison Ford. Płaszcz ten nosiła też Marlena Dietrich, Elizabeth Taylor oraz Audrey Hepburn. To właśnie za sprawą tej ostatniej, a zwłaszcza obrazu „Śniadanie u Tiffany’ego” i kultowej sceny w deszczu – beżowy trencz trafił do kobiecych szaf, do dziś stanowiąc synonim klasyki.
 • Moda męska na jesień
  Jak ma się nosić jesienny pan? Klasycznie. Czarna kurtka, szare spodnie, czarne obuwie i żółte rękawiczki, albo szalik? Tak właśnie nosili się ...średniowieczni modnisie.
 • Humphrey Bogart i Ingrid Bergman w "Casablance" nosili płaszcze Burberry
  Gdy zaczynał jako 20-latek, marzył tylko o tym, by sprzedawać płaszcze. A jednak Thomas Burberry, ojciec trencza i twórca legendarnej kraty, podbił świat. Jego dzieła nosił Humphrey Bogart, Ingrid Bergman i Audrey Hepburn. Oto historia legendarnej marki Burberry.