• "Trinny i Susannah", "Perfekcyjna Pani Domu"
  W wiosennej ramówce stacji TVN Style szykują się zmiany. Trinny i Susannah już nie będą ubierały Polek, za to Anthea Turner pokaże kobietom, jak być "Perfekcyjną Panią Domu" .
 • Trinny i Susannah teraz ubierają Polskę
  Dwie słynne stylistki: Trinny Woodall i Susannah Constantine tym razem doradzą naszym rodaczkom! Już w czwartek (21.04) pierwszy odcinek programu "Trinny i Susannah ubierają Polskę".
 • Trinny i Susannah ubierają Polskę - Warszawa, Galeria Mokotów
  W warszawskiej Galerii Mokotów odbyło się wczoraj nagranie 1. odcinka polskiej edycji programu "Trinny i Susannah ubierają...". Oto, jak prezentowały się same stylistki i kobiety (oraz jeden mężczyzna), które zostały przez nie odmienione.
 • Trinny Woodall i Susannah Constantine ubierają Polskę - Poznań 2011
  Polskie fanki znanego na całym świecie programu, prowadzonego przez Trinny Woodall i Susannah Constantine wreszcie się doczekały - ich idolki dotarły do Polski. Kilka dni temu wzięły udział w prezentacji wiosennej ramówki kanału TVN Style, a teraz wzięły się ostro do pracy i odwiedzają polskie miasta w poszukiwaniu kobiet, które, ich zdaniem, powinny się poddać metamorfozie. Wczoraj Trinny i Susannah wędrowały po ulicach Poznania, wybierając spośród tamtejszych kobiet te, które wezmą udział w polskiej edycji słynnego programu "Trinny i Susannah ubierają...". Mimo że stylistki zostały zaskoczone przez deszcz, z radosnym uśmiechem przemierzały kolejne ulice miasta i przyglądały się Polkom. Zobacz, jak wyglądają znawczynie mody.