• Słynne kobiety z pociągiem do kieliszka
    Nieprzeciętnie utalentowane, sławne i podziwiane, a nierzadko – wyjątkowo piękne. Te kobiety wydają się mieć wszystko. A jednak ciężar sukcesu i inne smutki topią w butelce, a nałóg nieodwracalnie zmienił, a nierzadko zniszczył ich życie, a często też urodę. Bo nałóg nie wybiera. Oto słynne kobiety, które maja problem z alkoholem.
  • Trinny i Susannah to ekspertki w dziedzinie podkreślania strojem kobiecego piękna
    Jak się ubierać, aby wyglądać pięknie? Swoje do powiedzenia mają dyktatorzy mody. Istnieją jednak również zasady uniwersalne, niezależne od obecnie panujących trendów. Zdradzają je słynne najsłynniejsze stylistki świata – Trinny i Susannah.
  • Najsłynniejsze stylistki świata oceniają polskie gwiazdy
    Trinny i Suzannah to bodaj najsłynniejsze stylistki świata. Swoją popularność zawdzięczają telewizyjnym show, podczas których pomagają kobietom przejść metamorfozę i strojem wyeksponować własne atuty. Brytyjki na użytek programu "Trinny i Susanah ubierają Polskę" zajęły się też stylem naszych rodaczek. Przy okazji, na prośbę portalu Plejada.pl, zgodziły się ocenić styl pięciu polskich gwiazd i celebrytek, wybranych z grona tych uważanych za najpiękniejsze, najlepiej ubrane i najsympatyczniejsze. Niektóre opinie stylistek okazały się zaskakujące, a część była naprawdę druzgocąca dla polskich sław. Sprawdź!