• Bielizna, która celebruje kobiecość
  „125 lat celebrowania kobiet” – tak brzmiało motto tegorocznego konkursu Triumph Inspiration Award 2011. Laureaci polskiej edycji konkursu przedstawiają swoje projekty i opowiadają, jak rozumieją celebrację kobiecości.
 • Gwiazdy mody i ich kreacje na pokazie Triumph
  Polski finał konkursu Triumph Inspiration Award 2011 i pokaz kolekcji marki zgromadziły nie tylko piękne topmodelki w skąpych kreacjach, ale również osobistości świata mody. Na takim wydarzeniu nie można było pokazać się w byle jakiej kreacji. Jakie stroje zaprezentowały znane nazwiska wśród projektantów, stylistów i modelek? Zobacz!
 • Triumph Inspiration Award - Polska 2011
  Jeszcze niedawno dziewczyny biorące udział w programie Top Model deklarowały publicznie, że pozowanie w bieliźnie sprawia im duży kłopot i zawsze, gdy to robią, mają ogromną tremę, ale od tamtej pory najwyraźniej wiele się zmieniło, bo Anna Piszczałka i Emilia Pietras właśnie wzięły udział w pokazie towarzyszącym Triumph Inspiration Award i zaprezentowały swoje smukłe ciała w bardzo odważnych, wiele odkrywających projektach. Pokaz był też okazją do podziwiania wielu innych pięknych dziewczyn, które pojawiły się na wybiegu. Zobaczcie wszystkie atrakcyjne modelki i oceńcie, czy Ania i Emilia na ich tle rzeczywiście wypadają najlepiej. Oto galeria bardzo skąpo odzianych piękności!
 • Triumph szalonej bielizny!
  Jaka musi być bielizna? Koronkowa? Wykonana z tkaniny? Niekoniecznie! Młodzi designerzy dają upust nieograniczonej wyobraźni i udowadniają, że na to, co najbliższe ciału kobiety, może się złożyć tak naprawdę wszystko. Zaskakują przedziwnymi formami, krojami, materiałami i deseniami. Strzeliste gorsety z bambusa czy body z balonów z niespodzianką… Wszystkie chwyty dozwolone! Już 20 kwietnia oryginalne prace młodych polskich twórców będziemy mogli obejrzeć w warszawskich Złotych Tarasach podczas polskiego finału światowego konkursu Triumph Inspiration Award. Projekt zwycięzcy zostanie wdrożony do produkcji i będzie sprzedawany na całym świecie. W oczekiwaniu na to wydarzenie obejrzyjmy galerię projektów wyróżnionych podczas ostatniego światowego finału konkursu. Oto prawdziwy Triumph szalonej bielizny!
 • Polski finał Triumph Inspiration Award 2011 już wkrótce!
  20 kwietnia w Centrum Handlowym Złote Tarasy w Warszawie odbędzie się finał polskiej edycji międzynarodowego konkursu dla młodych projektantów mody „Triumph Inspiration Award 2011”. Czego możemy się spodziewać po tym wydarzeniu?