• Program Rodzina 500 Plus
  1 sierpnia ruszyła nowa tura programu „Rodzina 500 Plus.” Warunkiem otrzymywania wsparcia po 30 września jest ponowne złożenie wniosku. Osoba, która zrobi to do końca sierpnia, uniknie przerw w wypłacaniu świadczenia.
 • Przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk z córką Katarzyną po głosowaniu w Sopocie
  Głosowanie trwa, politycy dają szczytny przykład, jak należy korzystać z przywileju demokracji. Niektórzy wybrali się, by wybrać prezydenta, całymi rodzinami. Nietrudno też zauważyć, że dla niektórych była to okazja do zaprezentowania stylowej kreacji.
 • Zbigniew Zamachowski z córką Marią
  Najstarsza córka Zbigniewa Zamachowskiego, Maria przystępowała w tym roku do matury. Niestety, jak donosi jeden z tabloidów, dziewczyna oblała część egzaminów. Czy miał na to wpływ konflikt z macochą?
 • Z jednej strony niespodzianki nie ma, bo wybory na mera Moskwy wygrał dotychczas rządzący miastem kandydat partii Jedna Rosja Siergiej Sobianin. Z drugiej jednak - zaskoczenie jest, i to całkiem spore. Kandydat opozycyjny, choć niezależny od systemu partyjnego, Aleksiej Nawalny, zdobył znacznie więcej głosów, niż dawały mu przedwyborcze sondaże.
 • Czy Prawo i Sprawiedliwość sprzymierzy się z Sojuszem Lewicy Demokratycznej? Takiej sytuacji nie wyklucza Jerzy Wilk, który wygrał pierwszą turę wyborów prezydenckich w Elblągu - podaje polskieradio.pl.
 • Wieża Eiffla -zdjęcie ilustracyjne
  We Francji rozpoczęła się w niedzielę rano druga tura wyborów parlamentarnych, którą socjaliści wraz z sojusznikami mają dużą szansę wygrać i zdobyć bezwzględną większość. Pozwoliłoby to na przeprowadzenie reform przez nowego, socjalistycznego prezydenta.
 • Prezydent pewny siebie: Wygram w I turze
  Rafał Dutkiewicz, który podczas wyborów samorządowych chce ponownie walczyć o fotel prezydenta Wrocławia, ma nadzieję, że tak jak cztery lata temu, wygra w I turze. Wrocławianie wiedzą, jaką mam wizję Wrocławia - mówił w czwartek.