• strona Washington Post
  Wpadka goni wpadkę. Po tym, jak John Kerry, amerykański sekretarz stanu nazywa Tadeusza Mazowieckiego ministrem spraw zagranicznych, internetowy serwis "Washington Post" przedrukowuje zdjęcie z innego spotkania.
 • Jatinderpal Singh Bhullar
  Jedną z wizytówek elitarnej Szkockiej Gwardii pełniącej straż przed Pałacem Buckingham są efektowne czarne czapki z niedźwiedziego futra. Jednak jest jeden wyjątek - 25-letni brodaty sikh Jatinderpal Singh Bhullar, który podczas warty na głowie ma czarny turban.
 • Monika Olejnik, znana dziennikarka
  Okładka "Newsweeka" z Macierewiczem jako talibem rozpętała piekło. Po stronie posła PiS pojawił się niespodziewany sojusznik. Antoniego Macierewicza wspiera... Monika Olejnik.
 • Ubierz się w stylu retro! Szykowne stylizacje
  Czy to efekt tęsknoty za niepowtarzalnym blaskiem lat 20. i 50.? Czyżby jednak nic nie było w stanie „przebić” szyku Audrey Hepburn i Marylin Monroe? Jakiekolwiek byłyby przyczyny, styl retro przebojem wziął światową modę. Zobacz niezwykle stylizacje z udziałem kobiecych sukienek Royal Splendor i szykownych dodatków!
 • Sikh przegrał ze Strażą Graniczną
  Sąd w Warszawie oddalił pozew sikha, który oskarżył Straż Graniczną o zniewagę. Pogranicznicy nie wpuścili go do samolotu, bo nie chciał zdjąć turbanu. Sędzia uznał jednak, że bezpieczeństwo pasażerów jest ważniejsze.