Koncern Apple obraził Włochy
28 września 2010Koncern Apple "wyrządził poważne szkody wizerunkowi Włoch" - twierdzi minister turystyki we włoskim rządzie, Michela Vittoria Brambilla. Skierowała ona do adwokatury - zajmującej się prawną ochroną interesów państwa - wniosek o wszczęcie kroków prawnych przeciw firmie. Poszło, oczywiście, o mafię.