• 1. Audrey Hepburn
  Audrey Hepburn została uznana za najlepiej ubraną Brytyjkę w historii. Zdaniem Wyspiarzy legendarna aktorka miała więcej klasy niż nawet ich własna królowa Elżbieta II. Zobaczcie, kogo jeszcze gwiazda "Śniadania u Tiffany'ego" pokonała w walce o miano największej brytyjskiej ikony stylu?
 • W granacie każdemu jest do twarzy
  Pasuje każdej kobiecie i w każdym wieku. Ma mnóstwo sojuszników wśród innych kolorów. Doskonale sprawdza się także w przypadku różnych dodatków. Granat to - według Twiggy - kolor absolutnie doskonały.
 • Największe modelki wszech czasów
  Zachwycały, elektryzowały, wyznaczały kanony piękna, rządziły masową wyobraźnią. Największe z modelek. Które ze znanych piękności zasługują na ten tytuł? „Time” wydał werdykt i ogłosił swoją listę. Bundchen czy Crawford, Campbell czy Moss? Przypomnijmy je sobie. Oto największe modelki wszech czasów!
 • Twiggy
  Jedna z najsłynniejszych modelek w historii - Twiggy - mimo że przekroczyła sześćdziesiątkę, wciąż pracuje w zawodzie. Od 2005 roku jest twarzą popularnej brytyjskiej marki Marks & Spencer, a w tym roku zaprojektowała dla niej nawet własną kolekcję.
 • Rachel Weisz w reklamie i w rzeczywistości
  Kolejny skandal z retuszem w roli głównej. Tym razem kontrowersje narosła wokół reklamy z udziałem pięknej Rachel Weisz, do tej pory znanej jako… wojująca obrończyni naturalnego wyglądu. To już kolejna photoshopowa wpadka tej samej kosmetycznej marki. Zobacz zakazaną reklamę!
 • Legendarna supermodelka: Kiedy zaczynałam karierę, było nam znacznie łatwiej
  Legendarna modelka Twiggy przyznała, że martwi się o młodzież, ponieważ "kondycja współczesnego świata jest przerażająca". Wydawać by się mogło, że modelce chodzi o niezdrowe kanony piękna, jednak na tym lista się nie kończy.
 • Legendarna supermodelka chciała wyglądać jak… lalka
  Jest bodaj najbardziej legendarną modelką w historii. Wylansowała modę na ekstremalnie szczupłą sylwetkę, a jej wyraziste spojrzenie było inspiracją dla kobiet na całym świecie. Jak wyznała sama modelka, dla niej samej inspiracją była… lalka.
 • Twiggy jest uznawana za 1. w historii supermodelkę.
  W Londynie 62 lata temu urodziła się Lesley Hornby, znana jako Twiggy. Popularna w latach 60. modelka i aktorka przez wiele lat uchodziła za kanon kobiecego piękna.
 • Twiggy dziś...
  Ikona lat 60-tych, słynna modelka o wielkich oczach i filigranowej sylwetce planuje powrót do show biznesu. Twiggy nie wraca jednak do modellingu, a do śpiewania. Już wkrótce ukaże się jej album zatytułowany "Romantically Yours".
 • Bryan Adams wspomaga muzycznie Twiggy
  Twiggy, jedna z najsłynniejszych modelek lat 60., zrealizuje trzeci w karierze album. W jednym z kawałków gościnnie pojawi się Bryan Adams.