Hołdys o "Wprost": Boją się PiS-u jak diabeł wody święconej
27 kwietnia 2011 Zbigniew Hołdys, po rozstaniu z tygodnikiem "Wprost", znów pisuje tam felietony. Ale to wcale nie oznacza, że ma dobrą opinię o tym piśmie. "Super Express" znalazł na jego profilu na Facebooku dość nieprzyjemną opinię na temat tygodnika kierowanego przez Tomasza Lisa.