• Megan Fox gwiazdą "Teenage Mutant Ninja Turtles 2"
  W sieci pojawiły się zdjęcia z planu kontynuacji filmu "Wojownicze żółwie ninja".
 • Najgorszy film: "Movie 43"
  Tradycyjnie tuż przed wręczeniem Oscarów, w Hollywood przyznano najmniej pożądane nagrody w świecie filmu, czyli Złote Maliny. W tym roku najwięcej statuetek zgarnęły produkcje "Movie 43" i "1000 lat po Ziemi". Złotą Malinę otrzymała także Kim Kardashian. Oto pełna lista tytułów nagrodzonych:
 • NAJGORSZY FILM:
  Tradycyjnie tuż przed ogłoszeniem nominacji do Oscarów, poznaliśmy kandydatów do Złotych Malin. I też tradycyjnie o tytuł najgorszego aktora "starać" będzie się Adam Sandler, tym razem za rolę w komedii "Jeszcze większe dzieci". Z kolei Sylvestra Stallone "doceniono" za aż trzy kreacje – w filmach "Kula w łeb", "Escape Plan" i "Legendy ringu" (łącznie nominowano go już 31 razy). Po raz pierwszy na niechlubne wyróżnienie zasłużył Johnny Depp. Co ciekawe, nominację w żeńskiej kategorii otrzymał Tyler Perry, za jego postać Madei. Laureatów poznamy 1 marca. Oto lista głównych nominacji:
 • Matthew Foks w filmie "Alex Cross"
  Kolejna ekranizacja bestsellerowego cyklu powieści Jamesa Pattersona.
 • Pojedynek gigantów: Matthew Fox kontra Tyler Perry
  Ponoć na każde siedemnaście sprzedanych w Stanach Zjednoczonych egzemplarzy powieści w twardej oprawie przypada jedna napisana przez Jamesa Pattersona – wyczyn ten trafił parę lat temu na listę rekordów Guinnessa i do dziś nie został pobity.
 • Tyler Perry – człowiek, który zastąpił Morgana Freemana
  9 listopada na ekrany powróci detektyw Alex Cross, bohater bestsellerów Jamesa Pattersona. Tytułową rolę w filmie zatytułowanym po prostu "Alec Cross" objął Tyler Perry, który zastąpił Morgana Freemana. Policjant z Detroit tropi seryjnego zabójcę (Matthew Fox), którego celem jest potężny przemysłowiec Giles Mercier (Jean Reno).
 • Tyler Perry jako Alex Cross
  Detektyw Alex Cross, bohater bestsellerów Jamesa Pattersona, wraca na kinowe ekrany, ale w nowym wcieleniu. Tytułową rolę w filmie zatytułowanym po prostu "Alec Cross" objął Tyler Perry, który zastąpił Morgana Freemana. I podjął wyzwanie psychopatycznego zabójcy w osobie gwiazdy "Zagubionych", Matthew Foxa. W polskich kinach już od 9 listopada.
 • 3. Steven Spielberg - 107 milionów dolarów
  Magazyn "Forbes" opublikował ranking przedsiębiorczych panów, którzy od maja 2010 do maja 2011 roku zgromadzili na koncie największe sumy. Numer jeden – Tyler Perry wyprzedził m.in. Stevena Spielberga, Eltona Johna i Leonardo DiCaprio. Od 2006 roku aktor i reżyser nakręcił aż dziesięć filmów, w których sam wystąpił, a w ostatnich latach występował w serialach komediowych "Meet the Browns" oraz "House of Payne". Wszystkie te projekty zapewniły mu stały dopływ dużej gotówki.