• Pedro Almodóvar podsumował swój filmowy rok i wybrał pięć najlepszych filmów obcojęzycznych
  Rok 2014 podsumowuje cały świat, więc zrobił to również Pedro Almodóvar. Słynny hiszpański reżyser ogłosił listy swoich ulubionych filmów ostatnich 12 miesięcy. W zestawieniu najlepszych produkcji obcojęzycznych według twórcy "Drżącego ciała" pierwsze miejsce zajęła "Ida" Pawła Pawlikowskiego. Zobaczcie, co jeszcze zachwyciło Almodóvara?
 • Film "Tylko kochankowie przeżyją" okazuje się niewiele lepszy od narcystycznego "Limits of Control"
  Podobno znany polski pisarz zwierzył się ostatnio w rozmowie ze znajomym: "W zeszłym roku przeczytałem dwie dobre rzeczy. Biblię i swoją książkę". Po obejrzeniu "Tylko kochankowie przeżyją" łatwo uwierzyć, że równie arogancka deklaracja mogłaby paść z ust Jima Jarmuscha.
 • Tilda Swinton: Oscar nigdy nie był czymś w moim polu widzenia
  Tysiące młodych aktorów i aktorek marzy o tym, że pewnego dnia dostrzeże ich Amerykańska Akademia Filmowa. Laureatka Oscara Tilda Swinton nigdy takim wyróżnieniem nie była zainteresowania.
 • Tilda Swinton i Tom Hiddleston w filmie "Tylko kochankowie przeżyją"
  "Tylko kochankowie przeżyją" to najnowsze dzieło Jima Jarmuscha, reżysera m.in. "Broken Flowers", "Truposza" i "Ghost Doga". Głośny film wejdzie na ekrany polskich kin 7 marca, u nas już dziś piękne kadry z produkcji, o której krytycy piszą, że to ostatnie wampiry, jakie będziecie chcieli oglądać w kinie.
 • Tilda Swinton w filmie "Tylko kochankowie przeżyją"
  W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun filmu "Tylko kochankowie przeżyją" Jima Jarmuscha z Tildą Swinton i Tomem Hiddlestonem w rolach głównych.