• Must be the music
  "Must be the muisic" od kilku lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród widzów. Nic więc dziwnego, że stacja podjęła decyzję o kontynuacji show i jesienią zamierza pokazać jego 10. edycję.
 • Startuje VI edycja "Must be the music"
  Już 1 września na antenie Polsatu wystartuje nowa edycja show "Must be the music". Kora, Łozo, Adam Sztaba i Elżbieta Zapendowska po raz szósty będą przesłuchiwać uczestników i wyławiać talenty, które mogą zawojować polską scenę muzyczną.
 • Ostatni półfinał w "Must be the music"
  Już w niedzielę widzowie Polsatu zobaczą ostatni, 4 półfinał "Tylko muzyka. Must be the music". O dwa miejsca powalczy kolejna ósemka uczestników. Zobaczcie kto wystąpi w dzisiejszym odcinku .
 • Podczas wczorajszego odcinka programu "Must be the music. Tylko muzyka" widzowie wyłonili kolejną dwójkę uczestników, która wystąpi podczas wielkiego finału tej edycji. Do grona finalistów dołączyły zwariowane nastolatki z duetu BASS oraz wokalistka i kompozytorka Iwona Kmiecik .
 • Trzeci półfinał "Must be the music. Tylko muzyka"
  W finale IV edycji "Must be the music" są już Piotr Kita, Tomasz Kowalski, Przemek Radziszewski i Maciej Krystkowiak. W niedzielę poznamy kolejną dwójkę finalistów. Kto tym razem ma szansę na przejście do kolejnego etapu muzycznego show?
 • Uczestnicy pierwszego półfinału "Must be the music"
  W ostatnim odcinku programu "Must be the music" jurorzy wybrali 32 wykonawców, którzy w 4 półfinałach zawalczą o głosy widzów i awans do wielkiego finału. Oto pierwsza ósemka uczestników. Kto z nich ma największe szanse na zwycięstwo?
 • Edyta Górniak
  Już w najbliższą niedzielę widzowie programu "Must be the music. Tylko muzyka" poznają zwycięzcę aktualnej, 3. edycji show. Ten wyjątkowy odcinek swoim występem uświetni jedna z największych gwiazd polskiej sceny, Edyta Górniak.
 • Katarzyna Moś i Tax Free
  Pierwszy półfinał trzeciej edycji show "Must be the music" za nami. Z ośmiu wykonawców, którzy zaprezentowali swoje utwory, tylko dwójka przeszła do finału programu. Głosami widzów, w kolejnym etapie znaleźli się Katarzyn Moś i Tax Free.
 • "Must be the music. Tylko muzyka"
  Po wyczerpujących castingach i przesłuchaniu setek kandydatów, jury programu "Must be the music" wybrało najlepszych, którzy powalczą o zwycięstwo w odcinkach na żywo. Oto galeria wszystkich 32. półfinalistów "Must be the music. Tylko muzyka". Kto z nich ma szanse na finał?
 • Maciej Czaczyk
  Gitarowy blues oraz genialny beatbox, czyli Maciej Czaczyk i trio Bruk Braders ostatnimi finalistami "Must be the music"! Tak zdecydowali widzowie, ale jurorzy byli z nimi całkowicie zgodni. Gdy 17-latek spod Gryfina wykonał balladę Erica Claptona "Tears in Heaven", Kora oświadczyła, że jest jej faworytem, a Adam Sztaba dodał: "Postać, którą kupuje w całości. Generalnie wspaniale". Bladi Kris i jego koledzy też usłyszeli same miłe rzeczy – dla Elżbiety Zapendowskiej było to: "Inteligentne i dowcipne granie", zaś Łozo zachwycił się fragmentem "Autobiografii" Perfectu w wersji beatboxowej. Już za tydzień wielki finał!