Były reprezentant Polski spotkał się w Niemczech z rasizmem. "Oni są uprzedzeni do Polaków i czarnoskórych"
15 maja 2026Tymoteusz Puchacz grał w barwach trzech niemieckich klubów. Były reprezentant Polski po kilku sezonach spędzonych za naszą zachodnią granicą ma jeden wniosek na temat naszych sąsiadów. "Ja się spotkałem po prostu z rasizmem. Oni są uprzedzeni do Polaków, są uprzedzeni do czarnoskórych" - podkreśla 27-letni piłkarz.