• Radiowóz, polska policja
  Posłanka Bożena Kamińska (PO) złożyła do prokuratury zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez podlaskiego komendanta policji Daniela Kołnierowicza, który na antenie lokalnej rozgłośni radiowej miał zaproponować "konkurs na najlepszy anonim" o posłance.
 • Generał Czesław Kiszczak przed sądem
  W materiałach udostępnionych w środę przez IPN można znaleźć szereg listów do nieżyjącego już PRL-owskiego ministra spraw wewnętrznych. Pisali je politycy, dziennikarze, ludzie kultury, a także duchowni. Dziękowali na przykład za pomoc w przedłużeniu paszportu, ochronę domu przed złodziejami czy zabezpieczenie świątyń i ściganie przestępców kradnących lub niszczących przedmioty sakralne.
 • Prezydent Bronisław Komorowski wręczył ordery i odznaczenia zasłużonym pracownikom Telewizji Polskiej
  Szef kampanii prezydenta Bronisława Komorowskiego walczy o rozstrzygnięcie wyborów w pierwszej turze. "Warto, bo nazwisko prezydenta łączy Polaków w całym ich zróżnicowaniu" - podkreślał na konferencji prasowej Robert Tyszkiewicz. Zaznaczył, że od piątku trwa wielka akcja mobilizacyjna wolontariuszy Bronisława Komorowskiego, którzy pukają od drzwi do drzwi i rozdają materiały wyborcze. 
 • Klawiatura komputera
  Dla szefa sejmowej komisji spraw zagranicznych Roberta Tyszkiewicza, nie jest zaskoczeniem dyplomatyczna wymiana ciosów na linii Warszawa-Moskwa. Rosyjski MSZ na stronie internetowej poinformował, że jest to odpowiedź na "nie tak dawne" usunięcie rosyjskich dyplomatów z Polski. Wydalenie z Polski rosyjskich dyplomatów miało związek z podejrzeniami o szpiegostwo.
 • Dwie damy z jury show
  Iwona Pavlović przyznaje, że mimo wszystkich złośliwości, które usłyszała pod swoim adresem, tęskni za Beatą Tyszkiewicz. Czarna Mamba opowiada tabloidowi, jak naprawdę wyglądały ich relacje.
 • Jury "Tańca z gwiazdami"
  Juror "Tańca z gwiazdami" pozwolił sobie na dość szczere wynurzenia. Wyznał, co czuje do swojej koleżanki z jury show...
 • Jolanta Fraszyńska
  Jest spontaniczna, żywiołowa, lubi zarażać ludzi dobrym humorem. Zagrała wiele świetnych ról w filmach fabularnych, a już we wrześniu pojawi się w nowej roli! Jolanta Fraszyńska zastąpi Beatę Tyszkiewicz w fotelu jurorskim w popularnym "Tańcu z gwiazdami".
 • Beata Tyszkiewicz
  Choć Beaty Tyszkiewicz nie zobaczymy już w "Tańcu z gwiazdami", aktorka nie traci humoru. Co najważniejsze, nadal chce utrzymywać kontakt z Iwoną Pavlović.
 • "Fakt":Jolanta Fraszyńska zamiast Beaty Tyszkiewicz
  Żelazny skład jury tanecznego show przed jesienną edycją programu zupełnie się posypał. Tymczasem okazuje się, kto zastąpi dotychczasowe gwiazdy. I tu już wielu ma mieszane uczucia. Bo czy ktoś przypuszczał, że zamiast Beaty Tyszkiewicz zobaczy tę właśnie aktorkę?
 • Polak na czele ważnej misja UE w Gruzji! Zastąpił Niemca
  UE oficjalnie potwierdziła we wtorek nominację generała Andrzeja Tyszkiewicza, b. dowódcy Wielonarodowej Dywizji Sił i PKW w Iraku, do niedawna ambasadora RP w Bośni i Hercegowinie, na szefa unijnej misji obserwacyjnej w Gruzji - EUMM.