• Hanna Lis
  Hanna Lis niebawem skończy 50 lat, ale jak zapewnia, nie ma z zaakceptowaniem swojego wieku żadnego problemu. Dziennikarka uważa, że w obecnych czasach metryka przestaje mieć znaczenie.
 • Arabia Saudyjska
  "Z grubsza i półżartem można uznać, że Arab to Semita wyznania muzułmańskiego, modlący się także do żydowsko-chrześcijańskich proroków, wyposażony w fenicką żyłkę do handlu, posiadający czeczeńsko-słowiańskie rysy, popijający indyjską herbatę lub etiopską kawę, siedzący po turecku na perskich dywanie" – tak swoją opowieść zaczyna Emire Khidayer. W książce "Życie po arabsku" szczegółowo opisuje ich życie i zwyczaje, a także podejście do obowiązków. 
 • Spacer zimą
  Podczas siarczystych mrozów najważniejsze są: ubiór "na cebulkę", czapka na głowie, do ochrony skóry - krem i pomadka oraz mądra dieta - odpowiednia porcja warzyw i witamin, ciepłe śniadania, unikanie alkoholu - przypominają lekarze.
 • Len
  Czy jest możliwe, aby ubrania wspomagały leczenie chorób skórnych? Polscy naukowcy udowodnili, że tak. - Len jest najbardziej przyjazny człowiekowi, posiada właściwości antybakteryjne - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" prof. Małgorzata Zimniewska z Instytutu Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich. Jak nałożono ekstrakty z leczniczych roślin na ubrania?
 • Obława na podejrzanego mężczyznę w Brukseli
  Fałszywy alarm. W stolicy Belgii zakończyła się obława na mężczyznę, którego nietypowy wygląd wzbudził podejrzenia jednego z ochroniarzy. Pomimo ładnej pogody mężczyzna był ubrany w długi płaszcz. Spod jego ubrań wystawały kable, co mogło sugerować, że miał na sobie ładunki wybuchowe.
 • Lody bakaliowe
  Jedzenie lodów w upalny dzień to wyścig z czasem. Naukowcy wreszcie jednak rozwiązali problem szybko topiących się przekąsek. Wymyślili lody, które wygrają walkę ze słońcem.
 • Agata Duda na uroczystości wręczenia nominacji na ministrów w kancelarii prezydenta
  Wie, jak skupić na sobie uwagę, a jednocześnie ma przy tym niebywałe wyczucie smaku i stylu - Agata Duda znów ściągnęła na siebie spojrzenia wielu. W czasie uroczystości wręczenia nominacji na prezydenckich ministrów, wystąpiła w stylowej czerwonej kreacji.
 • Agnieszka Szulim
  Agnieszka Szulim oficjalnie przyznała się do tego, o czym wstydzą się mówić jej koleżanki z branży. Gwiazda powiedziała bowiem, że na branżowych imprezach pokazuje się w wypożyczonych stylizacjach.
 • Ewa Kopacz w Sejmie
  Sławomir Nowak, były minister transportu, a wcześniej m.in. szef gabinetu politycznego Donalda Tuska, jest jednym z doradców premier Ewy Kopacz. Tygodnik "Do Rzeczy" przypisuje mu udział w dobieraniu strojów dla szefowej rządu.
 • Jarosław Kaczyński
  Sztab doradców z Adamem Hofmanem na czele skutecznie chronił Jarosława Kaczyńskiego przed popełnianiem modowych wpadek... aż do ostatniej konferencji w Świnoujściu. Prezes PiS przybył na spotkanie w za dużej kurtce. Z rękawów wystawały jedynie czubki palców polityka...