• Kobieta potrzymuje biust
  Niechciany tłuszczyk może okazać się sprzymierzeńcem w marzeniach o idealnym biuście. Coraz popularniejsze stają się zabiegi powiększania i modelowania piersi własnym tłuszczem pobranym z miejsc, gdzie ma się go w nadmiarze. Jak to wygląda?
 • Wewnętrzna strona ud
  Jak zaspokoić seksualnie wybrankę? Najlepiej dokładnie zapoznać się z erotyczną mapą jej ciała... Podpowiemy ci, na jakich miejscach powinieneś się skupić, aby dać partnerce jak najwięcej rozkoszy.
 • Kobieta o smukłych nogach
  Długie, szczupłe nogi, wąska talia, płaski brzuch - coraz więcej młodych kobiet decyduje się na zabiegi chirurgii plastycznej, by wyglądać jak modelki na wybiegu. Ostatni trend to kriolipoliza ud, która ma zapewnić idealną przerwę pomiędzy smukłymi udami.
 • Andre Greipei (L), Robert Forstemann
  Panowie ze zdjęcia nie są ani kulturystami, ani zawodnikami sportów siłowych. Jeśli zastanawiacie się jaką dyscyplinę uprawiają ci olimpijczycy, spieszymy z odpowiedzią. To niemieccy kolarze!
 • Dieta Atkinsa groźna dla serca
  Kobiety od lat w ten sposób zrzucają nadmiar kilogramów, bo ta dieta rzeczywiście działa. Ale niesie ze sobą również ogromne niebezpieczeństwo dla zdrowia i życia. Naukowcy ostrzegają przed chorobami serca i udarem mózgu.
 • Maryla Rodowicz
  Maryla Rodowicz cieszy się powodzeniem u płci przeciwnej. Wiemy dlaczego! Sama kocha mężczyzn i potrafi podziwiać ich mocne strony. Na antenie wizyjnej gwiazda rozpływała się na urokami męskiego ciała.
 • Wrażliwe na dotyk są zwykle te miejsca, w których skóra jest cienka
  Jak zaspokoić seksualnie wybrankę? To prawdziwa tajemnica, która w dzisiejszych czasach coraz częściej okazuje się tajemnicą poliszynela... Tymczasem poznawanie erotycznej mapy ciała może być fascynującą przygodą. Podpowiemy ci, na jakich miejscach powinieneś się skupić, aby dać partnerce jak najwięcej rozkoszy.
 • Noszenie legginsów źle wpływa na uda i pośladki
  Szczupłe nogi w obcisłych legginsach - marzenie wielu kobiet i obiekt przyciągający wzrok wielu facetów. Jednak jest małe ale... Jak udowadniają lekarze, od noszenia legginsów może przybyć nam centymetrów w udach. Nie tylko optycznie.